Sayfa 12/79 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 89 - 96 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1. Vay be frigo, ömrümü yedin ömrümü, 2007'den beri tam 10 yıl sabırla bekle ve son 1 yılda ihtiyaçtan sat ve bu haberin meyvesinden faydalanma, işte bu nasip olayı. Nasip değilse dayak bile yiyemezsin...

Ama Frigo'm, nedense seni hep sevdim, nedendir bilmem ama ürettiğiniz meyve sularındaki "aroma"ndan mıdır, Patronun Ali Haydar "Güçlü" olduğundan mıdır bilemedim ama "canikom seni hâlen seviyorum" bilesin...

Redmi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    2,99 da ciddi direnci var.Bu rakamın üstünde aylık kapanış lazım.
    yat.tav.değildir.
    Kağıt toplu, direnç vs dinlemez. İstediği hedefe getirir "Güçlü" patron... Y. T. D.

Redmi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://www.google.com.tr/amp/www.hu...tuldu-41035076

Yeşil vardı 1 hafta tavan gitti düzeltme az yaptı sonrası Ralli 1.00 tl iken hacimsiz olduğu için uzak durdum sirket iyi durumda bilançoda esas faaliyet kârı ve ihracata bagli hasılatı dikkatimi çekti yaptığı işten kazanıyor kambiyo ya da taşınmaz satışı kârı yok güzel İnşAllah eski zirveye gider en azından zararda olup da bekleyenlerin yüzü az da olsa güler
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Bugün geri dönüş başladı.artık soluğu nerede alır görelim bakalım

Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    Bugün geri dönüş başladı.artık soluğu nerede alır görelim bakalım
    2.08 fiyattan cuma günü 18.05 te aldım

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.60 sattım

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Hasılat 40 milyon ama bu son haberle yeşil in 1 tl den 35 tl ye gittiği hareketi animsatiyorsun

hani hisse yeşili anımsatıyordu nşye sattın peki?milletin beynini yıkıyorsun sonra da satıyorsun.sana kim inanır bundan sonra.bence sende algı yapıp millete kazık atarak para kazanan sahtekarlardansın.

Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    hani hisse yeşili anımsatıyordu nşye sattın peki?milletin beynini yıkıyorsun sonra da satıyorsun.sana kim inanır bundan sonra.bence sende algı yapıp millete kazık atarak para kazanan sahtekarlardansın.
    Arkadaşım yeşil e bak ilk tavan tavan gidip sonra tepki yapıp akabinde 1 ay yatay yapması yeşil bir yılda gitti sahtekar senin metal de ne yaptığını herkes biliyor benim 5000 tl lik frigo hissesi mi beni zengin edecek insanları Kandıranin te ....

Sayfa 12/79 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •