Sayfa 19/79 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 627 madde; 145 - 152 arası.

Konu: FRIGO - Frıgo - Pak Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

1. Frigo hissesinde görüşlerim değişmiştir. Benim gozlemime göre bu fiyatlardan alis fırsatı vermemeliydi.4.12 tlden kapatıp ardından 4.25 kapatması cok iyi idi. Ama dün 14.14 gibi çok kötü bir kapanış yaptı.Kötü bir bilanco öncesi mal boşaltılıyor olabilir. Ben begenmedim gidişatı. Bu yuzden frigo da benden bu kadar.

Herkese bol şanslar frigo da.Inşallah sizler haklı çıkarsınız

2.  Alıntı Originally Posted by Derinhisse Yazıyı Oku
    Tahtaya sahip cikmanin zamani artik.Bosuna bebek demedik onca zamandir.Bebek apalıyor.Daha yürümeye bile başlamadı. 10 üzerinde koşacak daha
     Alıntı Originally Posted by Derinhisse Yazıyı Oku
    Frigo hissesinde görüşlerim değişmiştir. Benim gozlemime göre bu fiyatlardan alis fırsatı vermemeliydi.4.12 tlden kapatıp ardından 4.25 kapatması cok iyi idi. Ama dün 14.14 gibi çok kötü bir kapanış yaptı.Kötü bir bilanco öncesi mal boşaltılıyor olabilir. Ben begenmedim gidişatı. Bu yuzden frigo da benden bu kadar.

Herkese bol şanslar frigo da.Inşallah sizler haklı çıkarsınız
    1 gün önce 10 tl olacak deyip ertesi gün 4.24 tl den 4.14 tl ye düştü diye u dönüşü yapmak.

Ne bekliyordun direkt 10 tl olmasını mı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    1 gün önce 10 tl olacak deyip ertesi gün 4.24 tl den 4.14 tl ye düştü diye u dönüşü yapmak.

Ne bekliyordun direkt 10 tl olmasını mı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter da çok dillendiriliyor kardesim.Twitter a düşmüş bu hisse .Twitter a düşen hisse adam olmaz bana göre.
    Hergün efsane olacak ,15 olacak denilirse o hisse gitmez.

Benim düşüncem bu şekilde .

4.  Alıntı Originally Posted by Derinhisse Yazıyı Oku
    Twitter da çok dillendiriliyor kardesim.Twitter a düşmüş bu hisse .Twitter a düşen hisse adam olmaz bana göre.
    Hergün efsane olacak ,15 olacak denilirse o hisse gitmez.

Benim düşüncem bu şekilde .
    Twitter da derin hisse bu nikin kendisine ait olmadığını ifade ediyor. Başkasının adına mesajlarını yazmanız ne derece doğru.

Derin hisse twiter adresi ve bu konu hakkında mesajı;

5. Toplum olarak üretmek bir yana emek hırsızlığı hat safada.

6.  Alıntı Originally Posted by Derinhisse Yazıyı Oku
    Tahtaya sahip cikmanin zamani artik.Bosuna bebek demedik onca zamandir.Bebek apalıyor.Daha yürümeye bile başlamadı. 10 üzerinde koşacak daha
    Bu mesajın twitter da yayınlanmış benzer hali. Twitır daki derinhisse misiniz.

7. Hayır ben hissenetteki derinhisse yim. Başka bir platformda yazmıyorum

8. Arkadaşlar n ickimi nasıl degistirebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim .

Sayfa 19/79 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •