Sayfa 125/363 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. en komik kısmı bu sanırım. Ulan sen önce yatırımcına sahip çık. 35 kuruştan mal istemek nedir?

tek amacı ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayıp

Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Büyük projeymiş😀inşaat yapacaklar tabi o da bu ortamda olursa.kaldı tabi ellerinde milyon lotlar laf ebeliğine başladılar .nah satarsınız o lotları.bir de utanmadan 35 e alış giriyor sürekli oç ları
    serkan bey elbette büyük proje neden inanmadınız anlamadım.
    projede neler var gördünüzmü görmediyseniz son genel kurula ankaradan kalkıp niğdeye giden birisi olarak biraz bilgi vereyim.
    1.sağlık tesisi 2.ialışveriş merkezi niğdede ilk olacak3.konut 4.eğitim tesisi
    mevcut arsanın büyüklüğünü bildiğinizi zannederek yazmıyorum
    proje onaylanır onaylanmaz onun göreceğiz elbette.
    o yerel basındaki haber mayıs 2018 toplantısında gündemdeydi ve talebin değiştirilerk yenilenmesi kabul edilmiş olup ret söz konusu değildir.
    mayıs 2018 tarihindeki bu işlemin yerel basında neden böyle haber yapıldığını bilmek gerekir.
    yt.tv.değ.

3. Hocam o dedikleriniz 1,2 sene önce olabilecek işlerdi.şu anki ekonomik koşullarda bu faizde yapılacak proje değil.ama ellerinde mal kaldı eninde sonunda yukarı götürmeye çalışacaklar.çapları yeter mi bilmem

4. yani hissene sahip çık sır küpü ol sen yine şirket politikası geregi ...sen kendi kendini sermeyasi belki 200 binlira bile olmayan yerel basına kendini kepeza ettiriyosun ..51 den sermeya artırımı yap olmadı 41 den yap..hissen 35 kuruş tuvalet parası ..getir hisseni defder degerine .. şirketi gözaltından çıkartmak için muracat et bi çaba sarfet ...projeni sonra sunarsın ... sen bi kere şirket olarak hisse deyeri olarak yıldız pazara çıkarak bi gövde gösterisi yap ...bak ozaman hakkında kötü yorum yazı kalıyomu ....ytd

5. bunlar selviler türkiyede 81 ile yayılmiş tuccar adamlar ... bunlar namuslu hile hurda bilmeyen kuvvetli aileler ve hepsi ortak nigdedeki şirkete arazilere konya halıya v.s ..neden el atmıyolar anlamıyoruz..ytd

6. Ben bunlara çok Mail attım.kağıdının 35 kuruş olmasına ses çıkarmayan.sembolik te olsa 36 37 den alım yapmayan net oç dur. O inşaatların altında kalırlar umarım .bunların yüzünden faiz belasına Bulaştım.sırf kağıdı düşükten satmıyım diye.şeref yoksunu oç ları.

7.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Ben bunlara çok Mail attım.kağıdının 35 kuruş olmasına ses çıkarmayan.sembolik te olsa 36 37 den alım yapmayan net oç dur. O inşaatların altında kalırlar umarım .bunların yüzünden faiz belasına Bulaştım.sırf kağıdı düşükten satmıyım diye.şeref yoksunu oç ları.
    yatırımcının en büyük sıkıntısı bu zaten ...paranın lazım olması..yada lazım olacak parayla borsaya dalmak ..biz bunu yapıyoruz..ytd

Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Hocam o dedikleriniz 1,2 sene önce olabilecek işlerdi.şu anki ekonomik koşullarda bu faizde yapılacak proje değil.ama ellerinde mal kaldı eninde sonunda yukarı götürmeye çalışacaklar.çapları yeter mi bilmem
    kendileri yapmıyacaklarki zaten güçleri yetmez ekonomik anlamda.ya ortak bulacaklar yada satacaklar başka yolu yok.
    işin bu kadar uzamasın şirkete mail atarak soralım vede 41 kuruştan hisse alan KEMAL SELVİ,VEDAT KARCI,YAKUP AYDOĞAN,ZEKERİYA GÜNEYKAYA ya mesaj veya telefonla ulaşarak hisseye sahip çıkmaları ve projenin akibeti sorulmalıdır.bunlar yönetim kurulu üyeleridir

Sayfa 125/363 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •