Sayfa 15/363 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 113 - 120 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Sayın oldwolf,netten baktım niğde osb'de hemen birko'nun arkasında ki satılık fabrika 23 bin metre kare arsasiyla 3 milyon istiyorlar.dönümü 130 civarına gelir.acaba benmi yanlış baktım.
    Birko artık OSB içinde değil, o sebepten arsaları eskiye göre çok değerli hale geldi ..OSB içi sudan ucuz, ucuzluğunun da geçerli sebepleri var.. Elmayla hamsiyi karşılaştırmamak lazım.

2. bedelli tarihi bu günlerde gelmesi lazım ...ytd

3. Sayın oldwolf amacım konuyu uzatmak değil.sadece fiyat biraz uçuk gibi geldi,o yüzden yazduim.orada oturan arkadaşım var,ayrıca netten yollamis bana birko caddesinde satlik arsa var dönümü 220 bine geliyor.hatta arkadaşım nasip olursa gidip biraz araştırma yapacak.hatta aklına yatarsa hisse alıp ayin 21 indeki genel kurula katılmayı düşünüyor.

4. Adamlar net bir şekilde 53 üstü almam diyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    bedelliyi en erken tarihte yapıp bitirebilirse önü açılacak gibi ...teknik olarak 53 üzerinde bi kaç seans durabilirse 56_ 61_ 95 deki ikili tepeyi hedef alacak gibi ..tabi biraz zaman bir süreç. bu _ytd
    53 üzeri bi kaç seans başarılı duruşun ardından...haftaya çokgüzelk hareketler hisseyi bekliyor...hayırlısıyla inşallah...YTD

6. Sayın oldwolf,arkadaşım'dan haber geldi arsa dediginiz gibi değerliymiş.verdiğiniz bilgiler içün teşekkürler.

7. Bakalım ilk çeyrek zararı ne kadar olacak?haftaya açıklanır muhtemelen

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. ne bedelliden haber var ne de ilk çeyrek zararından

Sayfa 15/363 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •