Sayfa 171/363 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. mekda anlat anlat dinliyorum kemal beye bi sor adanada kime kaç lotaldırmış birkodan 2 sene önce yatrım tavsiyesi degildir

2. mekda irketin şakşakçılara nerde hadi bekliyorum sizi

3. Oblakbulut sen tanıyorsun sanırım bu Mekda’yı. Kimdir? Kimin adamıdır?

Sent from my iPhone using hisse.net

mekda Guest
    Oblakbulut ben kimsenin adamı falan değilim.Okuduğunu anlayabilseydin kimsenin adamı olmadığımı, burdaki boş beleş muhabbet yapanlara burada uğraşmayın SPK, cimer, BİST’e yazı yazın şikayette bulunun , hakkınızı arayın bu bilanço ile brkonun gözaltında kalmaması gerektiğini savunan bunun için mücadele eden heryere şikayet yazılar yazan biriyim.2 ay kadar önce yüklü hisse alımı yapan ( ziraat, iş, yatırım finans) aldıkça da zararı artan kendi halinde bir yatırımcıyım.Spk dan tarafıma gelen yazıyı yat İlişkileri yetkilisi Hayrettin beye ileten spkya gözaltından çıkmak için şirketin yazılı müracaat etmesi gerektiğini söyleyen kendince kafası çalışan , boş beleş muhabbet yapmayan , hakkını arayan , bilinçli, eğitimli biriyim.Ben insanlara alın uçacak kaçacak demedim DEMEM. 1-Gözaltından çıkması için uğraşan gözaltından çıkarsa da tecrübelerine göre brkonun yüzde yüz yukarı çıkabileceğini söylemek yalan mı .2- Beş altı yıl önce

mekda Guest
    445.000 m2 arsayı 80-90 milyon tl bilançoda göstermişler şu an m2 Si bana göre 1000 tl demek yalan mı iftara mı acı gerçekler mi. Bunları yani gerçekleri söylemek ne zamandan beri kimin adamı oluyor. Ben yatırımcıyım boş beleş konuşma sevmiyorum sadece. İnsanlar hakkını arasın uğraşsın dedim alsın da yatsın demedim. 2 ay içinde 2 defa fabrikaya gittim konuştum.Sen gözaltından çıkması için hiçbir girişimde bulundun mu bi yere yazı yazdın mı. Asıl sen hangi bağın gülüsün kimin adamısın.amacın ne.

mekda Guest
    Ben bilanço okuyabilen, hakkını arayan , araştıran, uğraşan biriyim.Ben adamları şikayet ettim diyorum sen şakşakçı diyon. Okuduğunu anlayamıyorsan yapacak bişey Yok. SON YORUMUM şu. SPK, cimer, borsa İstanbul a okuma yazma bilen, mail atabilen, dilekçe yazabilen , meramını anlatabilen arkadaşların bu bilanço ile brkonun gözaltından çıkması gerektiğini yazmalarını tavsiye eder hayırlı kazançlar dilerim.

7. Dedimya kardeşim içerdeyim yatrim tavsiyesi değildir sen ankara gurubun içersin desin sana hisseyi ankaralı yoneticialdirdicokiyi olacakti

8. Özel bir sebebi yok ise kim alım yapıp iptal ediyorsa net oç dur.

Sayfa 171/363 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •