Sayfa 172/363 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Onlakbulut, Mekda tartışmak yerine ne yaparsak faydalı olabiliriz. Nasıl organize olabiliriz enerjimizi biraz buna harcasak iyi olmaz mı?

Sent from my iPhone using hisse.net

2. Merhaba,

Daha önce İl Özel İdaresine dilekçe verdiğimi belirtmiştim. Dilekçemi de burada paylaşmıştım. Gelen yazıyı da aynen burada paylaşıyorum. Açık olmayan ve kafa karıştıran bazı konular var onlar için de yeni bir dilekçe göndereceğim. Bu konular ilk başvuruda RED kararı verdik diyorlar. Bir başka konu da SANAYİ alanı olarak kalması konusu. Başka görüşü ve katkı var ise onları da ilave edelim.

Selamlar,

"İlgi : 27.12.2018 tarihli e posta başvurunuz.
    27.12.2018 tarihli e posta başvurunuzda Birko Mensucat şirketi ortaklarından
    olduğunuzu beyanla Birko Mensucat arazisi ile ilgili bilgi talebinde bulunmaktasınız.
    Eposta
    dilekçenizden de anlaşılacağı üzere süreçler hakkında bilgi sahibi olduğunuz
    anlaşılmakla, Birko Mensucat firmasına ait arazilerin ilk plan değişikliği talebi, İl Genel
    Meclisinin 08.05.2018 tarih ve 120 sayılı kararı ile red edilmiştir. Firmanın tekraren
    08.06.2018 tarihinde başvurması ile plan değişikliği istemi kapsamlı bir inceleme yapılması
    amacıyla firma yetkilileri ve firmanın proje müellifi ile defalarca görüşme ve istişare
    yapıldığından, İl Genel Meclis Gündemine hemen alınamamış, Birko Mensucat firmasının
    29.11.2018 tarihli dilekçe yenilenmesi ile İl Genel Meclisinin olağan üstü toplantısında
    gündeme alınan plan değişikliği talebi taşınmazların bulunduğu alanın sanayi alanı olarak
    devam etmesinin uygun olacağı yönünde kararına istinaden plan değişikliği talebi red
    edilmiştir.
    İl Genel Meclisinin 17.12.2018 tarihli ve 297 sayılı kararı ile Koyunlu köyü bütününde
    yapılması planlanan revizyon imar planı, sanayi alanları dışında kalan mevcut kentsel
    yerleşim yerleri imar sınırlarını kapsamaktadır.
    Bilgilerinize rica ederim."

3. günlük de macd göstergesi 1 aydır ilk defa yukarı yönlü kesmiş durumda ..siz yinede çok cittiye almayın ..zira hisse gözaltı ..teknik mutlaka çalışır ama geç çalışabilir..indikatör benim için önemlidir...svg ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    günlük de macd göstergesi 1 aydır ilk defa yukarı yönlü kesmiş durumda ..siz yinede çok cittiye almayın ..zira hisse gözaltı ..teknik mutlaka çalışır ama geç çalışabilir..indikatör benim için önemlidir...svg ytd
    Gözaltında olmasından ziyade son 3 günlük ortalama hacim 5000 lot ve bugün de 28 e veriyor

Birileri bu kağıdı keşfeder umarım

5.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Gözaltında olmasından ziyade son 3 günlük ortalama hacim 5000 lot ve bugün de 28 e veriyor

Birileri bu kağıdı keşfeder umarım
    yani takip ettigim göz altıların hepsi bire bir yükseldi ..burda da olmalı artık ...en son atsyho gitti hemde 20 kuruştan 55 olmuş büğün ..bişeyler yapmalı artık buda ..ytd

6. şirketin bütün beklentisi arsa idi eĞer çevre şehircilik bakanlıgından bir sonuç çıkmaz ise sonumuz korkunç olur sunu sormuştunuz
    koyunlu 5000 binlik vede 1000 lik planları şu durumda koyunlunun 100 binlik planında konut gelişim alanlarını kapsıyor birko 100 binlik planda sanayi alanın da kaldıgın dan için su anlık bizi ilgilendirmiyor eger biz sanayide kalırsak yandı gülüm ketan helva bankaları borcu nasıl odeyecekler şirket faliyetin den edile kar bankalara olan borcu pek ödemez yatrım tavsiyesi degildir yanlızca kendi fikirlerimdir

Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    şirketin bütün beklentisi arsa idi eğer çevre şehircilik bakanlıgından bir sonuç çıkmaz ise sonumuz korkunç olur sunu sormuştunuz
    koyunlu 5000 binlik vede 1000 lik planları şu durumda koyunlunun 100 binlik planında konut gelişim alanlarını kapsıyor birko 100 binlik planda sanayi alanın da kaldıgın dan için su anlık bizi ilgilendirmiyor eger biz sanayide kalırsak yandı gülüm ketan helva bankaları borcu nasıl odeyecekler şirket faliyetin den edile kar bankalara olan borcu pek ödemez yatrım tavsiyesi degildir yanlızca kendi fikirlerimdir
    kardeş daha bakanlığa intikal etmedi.niğde çevre ve şehirşicilk il müdürlüğünden çıkmadı.
    şirket açıklama özürlü bakanlığa başvuruldu yazısıda eksık bakanlığa intikali için il müdürlüğü demeleri geekirdi

mekda Guest
    28 krş 29 krş tan verelim çıkalım mı bunu mu diyorsun .Amcalar 41 krştan mallandı.7 sekiz yıldır elinde yüksek maliyetli 60 yetmiş krş tan olan mallar var.Enflasyon muhasebesi yapıyordur bu brkonun yönetimindeki amcalar.Yani paraları pul oldu.Kısaca zararları çok.Kanımca senin benim ve ky lar için değil kendileri için bişeyler yapacaklardır diye umuyorum ve de bekliyorum.Bunlar beyinsizmi , salak mı da aldı milyonlarca lot ,milyonlarca lira para verdi bedelliye katıldı 41 krştan.Yönetimdekiler akıllı insanlardır , vardır bi bildikleri diye umuyorum , umut ediyorum.zira akıllı olmasalar o kadar hisse alacak paraları olmazdı diye kendimce düşünüyorum.Soru 1-Şirket batsa devlet kayyum atasa 28 krşluk şu anki fiyat yerine kaç krş alacağımızı biliyormusun.ya da sana 2. Sorum yıllardır değerleme yapılmayan araziyi şu an bu kötü piyasada satsalar borçlar ödendikten sonra hisse başı kaç para alırız yatırımcı olarak bana bunların cevabını bi zahmet verirsen memnun olurum. Zira doğru cevap verirsen ya da verebilirsen büyüksün üstadsın deyip Forumda üstadlar var bize yorum yapmak düşmez diyeceğim asla yorum yapmayacağım.Forumdaki iyi niyetli temiz dürüst arkadaşlara hayırlı kazançlar diler kötü niyetli arkadaşlara da Allah akıl fikir versin diyorum.Yazdıklarım YTD olmayıp naçizane düşüncelerimdir.

Sayfa 172/363 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •