Sayfa 182/363 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. SPK,BİST,cimer hepsine şikayette bulundum. Durmak Yok bugün daha neresi kaldı şikayet edilecek diye düşünürken kamu denetçiliği kurumu kaldı diye aklıma geldi. Telefon açtım sorunu anlattım internet sayfamızdan şikayette bulunabilirsiniz dediler ben de baştan sona kadar nerelere neler yazdığımı belirttim. Bir de burayı bekleyelim bakalım. Sonucu burdan sizlere yazarım.Vay be ite kopuğa kaldık adamların keyfi gelip 2 satır yazı yazmıyor BİST’e . Nelerle uğraşıyoruz.Yemin ettim zarara satmam diye . Satmaya satmam da hergün küfretmekten ağzım yamulacak.Bu arada şu Karaköy genelevindeki karıların hepsi birleşse şirketi bu hale getiren ..... çocukları dünyaya getiremez.O kadar ..... .......Buraları takip ediyorsunuz biliyorum .Yine tekraren yazıyorum benden mal bekleyen ANASINDAN .. Beklesin.

2. adamlar peri bacalarına bile imara açtırıp bacaların yanına otel dikiyo an itibariyle ..bunlar hazır osb den çıkmış araziyi nasıl olurda imarını halledemezler çok ilginç...izahı yok ..mali
    durumunu ne kadar düzelttiler oda bi muamma ..şu çok net birileri nigdenin gelişmesini istemiyo ..ben nigde de yaşasam hayatta bu hükümete oy vermezdim .. bide hepsi bi agızdan memlet meselesi gönül işi goy goyu yapıyo bu zihniyet ... ulan memlet meselesiyse yatırımlara saygı duy köstek olma bırak il il tüm ülke kalkınsın yatırımlar artsın ..ama kime diyorum tabi herif salatalık kuyruguna giriyo muhabir soruyo kadına fiyatların yükselmesinde sebep nedir diye aynı guruh chp diyo ALLAH kurtarsın nediyim...gider bana oylamada destek veren MHP ..(CcC) OY verip belediyeyi almasını saglardım ...ytd

3. Sabahki işlem hacmi 0

Yeni rekorumuz

4.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Sabahki işlem hacmi 0

Yeni rekorumuz
    Çapsız kızdı.27 ye bastı

5. iptal olmazsa 27 den az da olsa bir alıcı çıktı. 26-27 yerine 27-28 şu an
    Şaka gibi rakamlar

6. Şaka maka 26 oldu. Rabbim bu cuma gününün hürmetine bizleri bu zalimlerin elinden kurtarır inş

7.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Şaka maka 26 oldu. Rabbim bu cuma gününün hürmetine bizleri bu zalimlerin elinden kurtarır inş
    o sabahki 5 bin satiş şahıs satışı gibiydi...

8.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    o sabahki 5 bin satiş şahıs satışı gibiydi...
    Evet 26 anlıktı. Şu an 28. O da komik ama en azından dünkü hacim 10-20 bin lot değil 179 bin lottu

Bugün de şu an hacim 150.000 lot. 27-28 ten de olsa buralardan almaya istekli birileri var.

Umut fakirin ekmeği

Sayfa 182/363 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •