Sayfa 190/363 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. teşekkürler

2. Hocam şunu 27 ye parça parça arttıra arttıra koyma. Ne satacaksan tek seferde koy. İşkence gibi. bu ne ya

3. oç hadi endeks düşünce basıyorsun. Çıkınca niye tepki vermiyorsun hiç bir zaman

26 ya satış yığmak nedir karaktersiz

4. Ral yatırım holdingin 25.03.2019 da 09.20 de gelen haberini okuyun sevgili yatırımcılar. Haber der ki şirket paylarının yakın izleme pazarından ana Pazar’a geçmesi için şirket tarafından yapılan başvuru borsa İstanbul tarafından kabul edilmiş. Biz defalarca şirkete yazılı ve sözlü olarak dedik ki başvuru yapın biz görüştük SPK borsa İstanbul’la şirketin başvuru yapması lazım dediler dedik adamlar ISRARLA başvuru yapmıyorlar. Şirketi *** eden ***ler neden başvuru yapmıyor bunu siz de telefonda değil gidin bizim gibi şirkete deyin ne yapıyorsunuz hemşerin deyin. Epeydir bişey demiyordum ralyh haberinden sonra yine sinirlendim. Eyyyyyy bu şirketi *** eden ***ler şirketin bu hale gelmesinde emeği geçen vasıfsız ********ler. NİYE BİST e yakın izleme pazarından çıkma başvurusu yapmıyorsunuz . Gözünüzü götünüzü toprak doyursun burdan kazanacaklarınız en sevdiklerinizin hastane parasına gitsin.Son sözüm bu bir daha yazı da yazmam yorum da yapmam.Diyecek kelime kalmadı sizin gibilere...

5.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Ral yatırım holdingin 25.03.2019 da 09.20 de gelen haberini okuyun sevgili yatırımcılar. Haber der ki şirket paylarının yakın izleme pazarından ana Pazar’a geçmesi için şirket tarafından yapılan başvuru borsa İstanbul tarafından kabul edilmiş. Biz defalarca şirkete yazılı ve sözlü olarak dedik ki başvuru yapın biz görüştük SPK borsa İstanbul’la şirketin başvuru yapması lazım dediler dedik adamlar ISRARLA başvuru yapmıyorlar. Şirketi *** eden ***ler neden başvuru yapmıyor bunu siz de telefonda değil gidin bizim gibi şirkete deyin ne yapıyorsunuz hemşerin deyin. Epeydir bişey demiyordum ralyh haberinden sonra yine sinirlendim. Eyyyyyy bu şirketi *** eden ***ler şirketin bu hale gelmesinde emeği geçen vasıfsız ********ler. NİYE BİST e yakın izleme pazarından çıkma başvurusu yapmıyorsunuz . Gözünüzü götünüzü toprak doyursun burdan kazanacaklarınız en sevdiklerinizin hastane parasına gitsin.Son sözüm bu bir daha yazı da yazmam yorum da yapmam.Diyecek kelime kalmadı sizin gibilere...
    Hocam karşındakiler insan değil bir defa.Bunlar para için her şeyi yaparlar. O ufacık beyinlerinde ne plan var bilemiyoruz

Bu arada 26 direncimiz hayırlı olsun

6. Bu arada burayı takip eden babası belli olmayanlar şirketi batırsanız şirketin ederi 1 tl civarı. Batırın batırın siz de rahat edin biz de 33,50 kuruşa aldığımız hisseleri oralardan satalım.

7.  Alıntı Originally Posted by hisse terbiyecisi Yazıyı Oku
    Ral yatırım holdingin 25.03.2019 da 09.20 de gelen haberini okuyun sevgili yatırımcılar. Haber der ki şirket paylarının yakın izleme pazarından ana Pazar’a geçmesi için şirket tarafından yapılan başvuru borsa İstanbul tarafından kabul edilmiş. Biz defalarca şirkete yazılı ve sözlü olarak dedik ki başvuru yapın biz görüştük SPK borsa İstanbul’la şirketin başvuru yapması lazım dediler dedik adamlar ISRARLA başvuru yapmıyorlar. Şirketi *** eden ***ler neden başvuru yapmıyor bunu siz de telefonda değil gidin bizim gibi şirkete deyin ne yapıyorsunuz hemşerin deyin. Epeydir bişey demiyordum ralyh haberinden sonra yine sinirlendim. Eyyyyyy bu şirketi *** eden ***ler şirketin bu hale gelmesinde emeği geçen vasıfsız ********ler. NİYE BİST e yakın izleme pazarından çıkma başvurusu yapmıyorsunuz . Gözünüzü götünüzü toprak doyursun burdan kazanacaklarınız en sevdiklerinizin hastane parasına gitsin.Son sözüm bu bir daha yazı da yazmam yorum da yapmam.Diyecek kelime kalmadı sizin gibilere...
    hocam ralyh de 21.000 sermerya 3tr yıllık kar var borç stogunuda azaltmış ...yani bşirketi için bişiyler yapmiş yapmaya çalişmış ..bunlar gibi göt ve sermaye büyütmemiş ... bunlar 2 kere sermeya artırdı 120 milyona çıkarttı sermeyayi onuda tam anlamıyla beceremediler zarar yıllık malum borçlarınada herangi bişekilde başarı saglamadılar oda duruyo öle ...beceri yok yani ..ez cümle ..bunlar araziye onay çıksa onuda yapacak kapasite yok onuda buraya ekleyim..ytd

8. Arkadaşlar aynen sizlere katılıyorum.Hatta söylenecek daha çok kötü kelimeleri hakediyorlar.Yazıktır günahtır.Firma sahipleri bizleri düşürdüğünüz bu durumun hesabını yaradan yedi sülalenizden sorsun. Ayrıca inşaatın onayını vermeyen belediye meclis üyeleride bu dileklere ortak olmuştur. Bakalım Niğdeli halk bunları nasıl ödüllendirecek.Doğru analizi yapabilecek beyin lazım.Pazara az kaldı bekleyip göreceğiz.

Sayfa 190/363 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •