Sayfa 21/363 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Birileri tık diye 1.5 mn tane rüçhanı cebe atıverdi..
    0,01 alışta da 500k tane bekliyor, veren versin der gibi..

2.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Birileri tık diye 1.5 mn tane rüçhanı cebe atıverdi..
    Çok sevinmiş olmalılar. 52 kuruşa hisse sahibi olacaklar.

3.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Birileri tık diye 1.5 mn tane rüçhanı cebe atıverdi..

Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Çok sevinmiş olmalılar. 52 kuruşa hisse sahibi olacaklar.
    tabi ki çok sevindiler.

rüçhanlar olmasa ve 1.5 milyon lot brko yu tahtadan almaya kalksalar, 0.53 ortalama ile almaları imkansız.

0.60 ortalama ile belki alırlar, bu da iyimser bir rakam

dolayısıyla tahtaya giriş yapmak isteyen ya da tahtada söz sahibi olmak isteyen büyük gruplar için süper bir fırsat

4. seans sonu tavandaki 68 bin lot dahil. 0,63 e kadar 268 bin lot satıcı kalmış. Acaba rüçhanı kaldıranın hisseyi de tavana kadar çizeceğini mi düşündüler.

5. Bedelli süreci bitene kadar tavan süpriz olur.60 lara çıksa bedelliye katılmak isteyen artar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Arkadaşlar rüçhan pazarında ki İşlemleri nereden takip edebiliyoruz?bilen var mıdır? Teşekkürler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Hissedarlar rüçhanları kullanmasın diye baskı olacak benim gördüğüm..
    Bu tezgahın sonunda kullanılmayan rüçhanları kim "kapatacak" iyi izleyin, bütün oyun bunun üzerine dönüyor..
    Benim bildiğim bu şirketin kuruluşu küçük yatırımcıdan para toplanarak olmuş, ve hala bu ilk ortaklıkla oluşan çok sayıda hissedar var. Ama uzun süredir borsada, belki çoğunluk hissesini kaydi paya dönüştürmüştür. Hala kaydi paya dönüştürme bildirimleri devam ediyor. Bu şirkette hissesini kaydi paya henüz dönüştürmemiş çok ortak varmıdır acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Benim bildiğim bu şirketin kuruluşu küçük yatırımcıdan para toplanarak olmuş, ve hala bu ilk ortaklıkla oluşan çok sayıda hissedar var. Ama uzun süredir borsada, belki çoğunluk hissesini kaydi paya dönüştürmüştür. Hala kaydi paya dönüştürme bildirimleri devam ediyor. Bu şirkette hissesini kaydi paya henüz dönüştürmemiş çok ortak varmıdır acaba?
    60 mn luk sermayenin 55,8 mn u kaydileşmiş ve fiili dolaşımda benim gördüğüm..
    Zaman içinde hissedar sayısı azalmış olmalı, son 1 yıllık periyotta da ciddi mal çekildi tahtadan zaten

Sayfa 21/363 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •