Sayfa 231/363 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Cinali için üzüldüm. 25 kuruşlardan satan her kim olursa olsun üzülürüm. Ben çok çektim bu kağıttan. emin olun 3 olsa içimin yangını anca geçer. Rakam tamamen sallamasyon

Şu onay gelsin hele hayırlısı ile.

Şu an eşleşme 33-34
    Cinali için ben de üzülüyorum. Cinali de o kadar sabretti, emek harcadı ama çıkmasını bekleyemeden sattı. Kısmet.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Cinali için üzüldüm. 25 kuruşlardan satan her kim olursa olsun üzülürüm. Ben çok çektim bu kağıttan. emin olun 3 olsa içimin yangını anca geçer. Rakam tamamen sallamasyon

Şu onay gelsin hele hayırlısı ile.

Şu an eşleşme 33-34
    Aynen çok çektik 2011 den beri tutuyorum nalet hisseyi varın sinir katsayılarımı siz düşünün.

3. Cuma günü görüşülmüş Brko. İl özel idaresinden bilgi alabilen var mı?

Sent from my iPhone using hisse.net

4. http://www.nigdeozelidare.gov.tr/kur...I-BILESIM.docx

5. ALT sayfalarda gün gün gündemler verilmiş.

6. Avatarı kiliTTasi bu tahtayı yapan sen ve ekibin daha iyi bilir ama yönetimdeki arkadaslar bir birlerine düşmese bence herşey daha güzel olur yatırm tavsiyesi degildir ben kimseyi tanımıyorum senin kadar sana bu hissseyi kim aldırdıya bence ona sor yatırım tavsiyesi degildir bu ara insallah 5 olur bu hisse bende sinleyim bütü yatrımcı kazansın tüm istegim bu

7. Oblakbulut tahtayı bana yaptırdın. Tahta yapacak ne cüsse var ne para. Ben ortakların birbirine düştüğünü bilmiyorum ama sen biliyorsun. Bir aylık itiraz süresince itiraz edilme ihtimali olsa da Cuma günü onaylandı mı imar bir söyleyiver.

8. Sayın Oblakbulut,

Birko sonuçta senin köyünün firması. Firma içinden ve çevresinden daha fazla bilgi alarak bilgi sahibi olman gayet normal. Aldığın bilgileri bizimle paylaşırsan memnun oluruz.

Sayfa 231/363 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •