Sayfa 59/363 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 465 - 472 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Yavaş da olsa ilerliyor. Bu zamana kadar yavaş ilerledi. Hisse baskılanıyor. Bir aşamadan sonra hızlı ilerlemeli. Süreci gören birileri mal toplamaya başlarsa ellerindekini kaptırmak istemeyeceklerdir.

Sent from my iPhone using hisse.net
    Bu kagittan once ozbal daydim, erciyas a satilma haberiyle 1.40 lardan girmistim, bekledim gerektigi kadar
    Orada da surec yavas gitti belli bir sure, sonra dalgali gitti 1.40-2.00-1.40 seklinde...onemli olan sabir, disiplin ve hedefledigin kari elde edince cikabilmek, isterse uzaya gitsin hisse.

Acelem yok uzun lafin kisasi, cok maymun istahli da degilim

2. Normal bir hisse olsa yarın direkt 0’52 sen açar.ama bunlar oç olduğu için muhtemelen 45 46 açar.garantiden cuma 400.000 lot alan eleman iyi bir yerden satmak isteyecektir

Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    Guzel soru, aslinda mali durumu kotu diye gozaltina aldilar hisseyi, penye isi surekli zarar yaziyordu
    Ama biraz hizli aldilar gozalti pazarina surec cok hizli gelisti, sanki biraz danisikli dovus oldu o is

Gozaltina girisle hisse baski yedi, fiyat dustu.....penye isini durdurdular, makineleri sattilar

Suan hali isi var tek yaptiklari, onu da kapatip gayrimenkul isine girerler buyuk ihtimal...ama bunu hemen yapmayabilirler cunku ozaman cagri yapmalari gerekir, kasada para yok

Sirketin suanki defter degeri 1.20 tl

Bilancoda; 445 donum arazinin degeri 2012 yilindaki organize sanayi alaniykenki degeri. Suan varin siz dusunun suanki degerini, suan konut arazisi

Beklemeye deger bir hisse, ben erken emeklilik plani olarak goruyorum bu hisseyi, kisa vadeli hareket olur mu bilmem ama ben gerekirse 5 yil beklerim

Bu imara esas jeofizik/jeoteknik rapor haberini cok olumlu buluyorum. Bu arazi uzerine yapilabilecek yapilarla ilgili detaylar bu raporda netlesir. Surec cok agir ilerliyor, fakat nihai hedef belli. Bu denklemin tek bilinmiyeni zaman, o da bende cok
    Rica etsem 2012 bilançosundaki adı geçen arsaların değeri ne kadardı?

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Rica etsem 2012 bilançosundaki adı geçen arsaların değeri ne kadardı?

YTD
    65 milyon tl
    Yani 150 tl/m2
    Bence suan 300 rahat eder, 500 diyenler de var ama bence 300 gercekci

Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    65 milyon tl
    Yani 150 tl/m2
    Bence suan 300 rahat eder, 500 diyenler de var ama bence 300 gercekci
    Çok teşekkür ederim..

YTD

6. 52 den tavana kilitleyim alışa izin vermemesi gerekirken 47 den alan yok mu diyor resmen.
    Cidden çok ilginç kağıt. Demekki yükseliş için sadece haber değil kağıtta spek olup olmaması ve kağıdın sahiplerinin kim olduğu da çok önemli.
    Umarım bu kağıda sağlam bir spek gelir. Yoksa firma sahiplerin den bir halt olmayacağı çok belli.

7. Cuma günü tahtayı süpüren kimse, bugün bu haberin düşeceğini biliyordu herhalde..Yoksa yakın izleme pazarında bir hisseye neden onca parayı arkasından kovalayan varmış gibi soksun..SPK ne iş yapar, bunları ebelemedikten sonra..

Habere istinaden düşüncem, arsaların değerlendirilmesiyle alakalı süreç hızlanıyor..
    Bekledik, bekliyoruz..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Cuma günü tahtayı süpüren kimse, bugün bu haberin düşeceğini biliyordu herhalde..Yoksa yakın izleme pazarında bir hisseye neden onca parayı arkasından kovalayan varmış gibi soksun..SPK ne iş yapar, bunları ebelemedikten sonra..

Habere istinaden düşüncem, arsaların değerlendirilmesiyle alakalı süreç hızlanıyor..
    Bekledik, bekliyoruz..
    Bugün tavana kilitleseydi ve alım fırsatı vermeseydi haklısınız. Fakat şu an da istese 0,47 den alabiliyor. Cuma da hatırladığım kadarı ile malı 0,47 den aldı.

47 den şu an 127000 veriyor

Sayfa 59/363 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •