Sayfa 65/363 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 513 - 520 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. Alış kademeleri dolu. Satış kademeleri boş.

Sent from my iPhone using hisse.net

2. [QUOTE=kiliTTasi;1302431]Alış kademeleri dolu. Satış kademeleri boş.

Hocam kapanış seansındaki üst kademelerin çok bir önemi yok.zira kapanış seansında tavan 47 idi.bugün açılış önemli.artık şu 50 yi göstermeleri lazım. Bir de bunların gözaltından çıkmak gibi bir çabaları yok sanırım. Beceriksiz yönetimin işleri işte

3. benim 10,000 lot 50 li rakamlardan ölesine aldıgım kapital holding hiç bi iş yapmamasına ramen 108 oldu ..güvenip portvöyümüzü bagladıgımız brko ********lik etmeye devam ediyor..ilginç. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    benim 10,000 lot 50 li rakamlardan ölesine aldıgım kapital holding hiç bi iş yapmamasına ramen 108 oldu ..güvenip portvöyümüzü bagladıgımız brko ********lik etmeye devam ediyor..ilginç. ytd
    İşin ilginci 44 e bile veriyor. Her gün 1 kademe aşağı. Bugün kapanışta 43 e de verebilir. Umarım ardından kötü bir haber çıkmaz.
    Yönetimden umut yok. Kağıtta spek te yok. Tek umudum kağıdı birinin keşfetmesi ve bu elemanların 51 den biraz mal alması.

Bunları elden çıkartmak için son bir hareket denerler belki

5. şikayte etmek lazım spk ya..bimere falan

6. Ben firmaya yazdım. Senden başka şikayetçi olan yok dediler. bir daha da yazmadım.

7. Şaka gibi ama 43 e de veriyorlar.adamlar Borsada 1 numaralı oç biziz demek istiyor sanırım. Ama zaten ondan şüphemiz yok.

8. 50 lerden maliyet 10000..kpholle 105 den vedalaşıp ..20000 lot trnstürk aldım ...bakalım bunuda 1000 tl yaptırabilecekmiyim......bi çanak formasyonuda transtürkte var ...mustafa1982 bey arayıp ara ara soruyoruz brko yu ..görüşmeler ve resmi işlemler devam ediyo falan filan...yani sen anlayacagın ipe un seriyolar ...her işlerini bilinçli yapar lar bilmiyorum yavaş ve sallayark yapıyolar ...sanırsam beye bi süre bi halt olmayacak ...burdan ...ekranımdanda gözüm görmesin diye sildim ..onlar düşünsün ...ytd

Sayfa 65/363 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •