Sayfa 74/363 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 585 - 592 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    incelemissiniz çok komik deyilmi ...bu sorunun cevabını bizde bulamadık ...ilk önce feto olayı zannettik ama deyilmiş ...geçmiş yıl zararları desek son 10_15 yıldır dolar kuru vesaire gibi dibi geçmiş çok şirket var ...hatta bunun kadar arazisi şunu bunu olup ipotek altında olan şirketler yıldız pazarda işlem görüyo...birazdaha araştırırsak kayışı sıyıracaktık ..bıraktık araştırmayı falan ...şuna kesin kanaat getirdik spk dahil her yere imamları doldurdurdular ...bu ülkeyi deneme tahtası olarak kullanmaya başladılar...tarfik polisi ceza yazacak bana ankarada yanındaki polise soruyo bu suça nekadar yazıyoduk diye ..soruyorum sen trafik polisi deyilmisin bilmiyomusun diyorum ..ben diyo emniyette iç hizmetteydim malum sebepten görevden alınan trafik polisinin yerine adam olmadıgı için geçirildim bende trafik kanunu nu bilmiyorum diyo ...SİZCE ADALET OLMAYAN ÜLKELER NASIL YÖNETİLİR...ADALETİN OLMADIGI YERDE NOLUR...
    Haksız bir şekilde gözaltına alınmış olsa da yönetici kılıklı bu adamların en azından usulen de olsa itiraz etmesi lazımdı

Zaten hissenin gözaltında olması hacmi azaltabilir ama çıkış için engel değil.

Spekcik şu an 41 den ver alayım diyor ben de kendisini kırmayıp 41 e 31 lot satış yazıyorum

2. 41 den yok mu alan diyorlar. Umarım kötü bir haber gelmez. Ben bunlara lanet okumaya bıktım artık

3. dolar 3,80 sınırına dayandı borsa sat verdi ..perşembe para politikası toplantısı var ..faiz kararı önemli ...TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ ...afrinde pislik temizliyo bombalamak süretiyle ...piyasalar olumsuz ...bu hisseyle bunların bi alaksımı var yok sadece ruzgar ne tarafa eserse o tarafa kayişlıyo .. ve her şeyden önemlisi bu her fırsatta 100 lerce bin lot satan şahıs seni merak ediyorum ..nedir senin amacın.. elinde kaç lot var senin ...burayı takip ediyosan özelden yaz bana bi tanişalım ..bak bu şirketin toplantılarına falan katıldım ..az adam deyilim yani...YTD

4.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    dolar 3,80 sınırına dayandı borsa sat verdi ..perşembe para politikası toplantısı var ..faiz kararı önemli ...TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ ...afrinde pislik temizliyo bombalamak süretiyle ...piyasalar olumsuz ...bu hisseyle bunların bi alaksımı var yok sadece ruzgar ne tarafa eserse o tarafa kayişlıyo .. ve her şeyden önemlisi bu her fırsatta 100 lerce bin lot satan şahıs seni merak ediyorum ..nedir senin amacın.. elinde kaç lot var senin ...burayı takip ediyosan özelden yaz bana bi tanişalım ..bak bu şirketin toplantılarına falan katıldım ..az adam deyilim yani...YTD
    İşin komik tarafı şu. Arada bir eşleşme miktarına bakıyorum. 41 den diyelim alım oldu anında yeni satış yazıyor.

Kardeş elinde ne varsa toptan yaz. Belli olmaz belki bir deli çıkar toptan alır. Böyle kendine eziyet etme

5. tkasları bi kere daha incelemek lazım ...kim bu satiş daki ve aliştaki...

6.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    tkasları bi kere daha incelemek lazım ...kim bu satiş daki ve aliştaki...
    Ordan bir şey çıkmaz hocam. Zaten sokaktaki simitçinin günlük hacmi bundan daha fazla. 20.000 lotu alsan ne satsan ne.

Misal 2,3 gündür bizim alıyordu öğlen 70.000 satmış.

Tek umut şu bir türlü gelmeyen haber.

7. evet bi türlü haber serisi gelmiyo ...terkedilmiş görüntüsü mevcut...iki aracı kurum lotunu çogalttı son 2 aydır bizim ve ak ..alttan satandan alıyolar ...tabi bazı hisseler aracı kurumlarda ilk 5 altında çok komik lotlar kalana kadar bu baskı devam ediyo ..herkesin lotunu alınca serseri hareketlere başlıyo...daha öncede etyat _euyo da da başıma gelmiştı 48 kuruştan aldıgımda ana takasta çok mal vardı kurumlarda ..1 yıl bekledim biğün takasları biinceledigimde ilk aldıgımla 1 yıl sonraki takaslarda daglar kadar fark vardı ..ilk kafadaki 4 kurum alttaki tüm malları 200bin 300 bin lot kalana kadar toplamiştı ..teknik de güzelleşmişti ..ozaman anladım gidecegini ..bi fırladı 40 lardan 1,50 li li rakamlara ..yalnız bunu alalı 1 yılı geçti ..üçüğn cü aya yakın beklentim sert bişekilde devam ediyo ..izleyip görecez ..hayırlısı olur inşallah...ytd

8. Yanarım yanarım 15 gündür 42 deki şu 250 bin lotu kimse alamadı ona yanarım

Sayfa 74/363 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •