Sayfa 75/363 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 593 - 600 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    Yanarım yanarım 15 gündür 42 deki şu 250 bin lotu kimse alamadı ona yanarım
    hisseleri beklenti götürür ...adamlar 3 maymunu oynuyo ..tabi bütün olacakları patron biliyo kendi alım yapıyo başkasının almasına hissede yaşam hakkıda tanımıyo ...ama ben zamanın azaldıgı kanatindeyim ...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    hisseleri beklenti götürür ...adamlar 3 maymunu oynuyo ..tabi bütün olacakları patron biliyo kendi alım yapıyo başkasının almasına hissede yaşam hakkıda tanımıyo ...ama ben zamanın azaldıgı kanatindeyim ...ytd
    Hocam keşke patron alım yapsa. Kağıttaki günlük hacim 50.000 lot civarı. Keşke 40 a düşşe de hacim 2,3 milyon lot olsa.

En azından biri sattı biri aldı deriz

aylık takas

Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    yorum yaparken biraz özen gösterelim.burda patron falan yok.bu çok ortaklı genelde yöre insanlarının ortak olduğu bir şirket
    herkesin bedelliye katılmasını bile beceremediler sahipsiz yani.ama butun genel kurullarında çoğunluk sağlanıyor.
    siyasi iktidar milletvekilleri toplantıya katılıp desteklerini belirtiyor.
    ama yönetim zayıf bence
    yt.tav.değ.

6. Gyo srktörü çok kötü durunda ve nornal koşullarda dahi Niğde gibi küçük yerde büyük projelere yeterli talep oluşturmak çok zor iken mevcut koşullarda imkansıza yakın. Bundan dolayı o arsadan uzun süre ciddi bir şey çıkmaz. Ama o arsa uzun dönemli gekecek için iyi bşr potansiyel

Şuan şirketin hala ciddi bşr fona ihtiyacı var. Bedelli başarısız oldu. Belki 1 nominal değerden aşağı olmamak üzere sermayeyi 100 milyona çıkaran blr tahsisli sermaye artışı düşünülebilinir.

Şirket varlıklarının değeri düşünülürse 1 nominalden ortaklığa katılan bşr nitelikli yatırımcı için yeterince avantajlı bir ortaklık olur.

7. İşlem hacmi 0 . acaba işlem hacmi yasağı filan mı var. öğlen belli olur

Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    işlem hacmi 0 . Acaba işlem hacmi yasağı filan mı var. öğlen belli olur
    neresi sıfır 35 den 80909 bin lot işlem oldu
    Son düzenleme : cinali; 22-01-2018 saat: 13:22.

Sayfa 75/363 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •