Sayfa 109/363 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 865 - 872 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    Zaten kağıdın aylardır 41 kuruşu görmemesindeki sebep bu. Patronun çabası.SPK da bu hırsızlığa ortak oldu. Neymiş kendileri de KY nın bedelliye katılmasını istiyorlarmış ondan süreyi 60 güne çıkarmak istemişler.akıllarınca kendilerini zeki zannediyor çapsızlar.
    Ellerinde milyon lot olunca pazarlamak için kaç takla atacaklar göreceğiz

Ben de 39 a 70.000 lot satış yazıp yazıp siliyorum. Avcunu yala patron uşağı spekcik.

Kağıdı zaten seve seve çıkaracaklar. 3 kuruş kar için garibanın elindeki kağıtlara göz dikiyorlar ona morali bozuluyor insanın.
    Hocam sen bu işi çözmüş görünüyorsun. 3 yıl beklemişsin kağıtta 3 hafta daha sakin sakin bekleyelim alsınlar kağıtları. Bakalım sonra ne yapacak görelim.

Kısa vadeli borçlar uzun vadeye yayıldı. İyi haberler geliyor ama dediğin sebepler ile kağıt 40 kr. Baskı varsa demek ki beklenti var ki baskı uygulamak için emek harcanıyor. Bekleyelim görelim hocam.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. [QUOTE=kiliTTasi;2321768]Hocam sen bu işi çözmüş görünüyorsun. 3 yıl beklemişsin kağıtta 3 hafta daha sakin sakin bekleyelim alsınlar kağıtları. Bakalım sonra ne yapacak görelim.

Kısa vadeli borçlar uzun vadeye yayıldı. İyi haberler geliyor ama dediğin sebepler ile kağıt 40 kr. Baskı varsa demek ki beklenti var ki baskı uygulamak için emek harcanıyor. Bekleyelim görelim hocam.

Aynen hocam.1 lot bile yok bu çakallara.şu brko r yi almadan hareket beklemek hayalcilik olur Zaten.
    Sent from my iPhone

3. Yine de dayanamadım mal mal diye inleyen specike katkım olsun dedim.31 lot senindir 39 Dan.helali hoş olsun

4. Bugün olası bir yükselişe mal mal bakacak olsak ta günler azalıyor şükür.
    Bugün endeks hatrına 41 yakar mı acaba? sonuçta 41 olsa da kimse katılmaz ya bedelliye.

Neyse karar patronun tabi.

5. saçma sapan bir hareketle ve az bir hacimle de olsa 47 görmek güzel. 43- 47. 43 teki alıcı 10.000 lot
    47 yi görenler satışa 500.000 lot yığdı bile

6.  Alıntı Originally Posted by serkankacar1980 Yazıyı Oku
    saçma sapan bir hareketle ve az bir hacimle de olsa 47 görmek güzel. 43- 47. 43 teki alıcı 10.000 lot
    47 yi görenler satışa 500.000 lot yığdı bile
    Benim anladigim suan ruchanlarini kullanmayan yada kullanamayanlar eski tip senetde kardalar dogrumudur.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tavan gösteriyor sonra siliyor diyordu Serkan Bey. Sonunda tavana biri çizdi kağıdı ama bu sefer de altı dolu değil diye sevmedik. Bekleriz 2-3 hafta daha.

Sent from my iPhone using hisse.net

8. Küçük yatırımcıya rüçhan kullandırtmak istiyorlarsa hisseyi yukarı çekerler, yok kimse kullanmasın malı kapatalım planını uygularlarsa da hisseyi aşağıda tutarlar..görelim bakalım ne olacak.

şirket borçlarını yapılandırmış, şirketin boğazına basacak hacze gelecek bir yapı ortada görmüyorum, 6 aylıkta 3 aylıktaki gibi az da olsa kar görsem benim için yeterli..

sermaye artışı sonrası BIST e pazar değişikliği başvurusu bekliyorum. Asıl sürekli müzayedeye dönsün (dönerse) o zaman fiyatlamaya bakmak lazım.

sermaye artışı sonrası arsaya yönelik pozitif haber akışının da hızlanabileceğini tahmin etmek için kahin olmak gerekmiyor herhalde..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 109/363 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •