Sayfa 76/363 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2901 madde; 601 - 608 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    neresi sıfır 35 den 80909 bin lot işlem oldu
    pardon yanlış oldu

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    İşlem hacmi 0 . acaba işlem hacmi yasağı filan mı var. öğlen belli olur
    MEHMET INCILER 990 bin satacak yazdırmış 11 ocak 2018 tarihinde ..bi fiyatlar oluşcak yakında.. buralardan satmaz beyfendi..40 lı rakamlar bu hissenin dipleri sayılır...böle terör temizligi yaptıgımız günlerde işlem hacimsiz geçirmek hatta hiç işlem yapmaması iyidir...malum bittik battık diyen panikci satişların geçilmiyo piyasa..bu her hisse için geçerli ..YTD

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    MEHMET INCILER 990 bin satacak yazdırmış 11 ocak 2018 tarihinde ..bi fiyatlar oluşcak yakında.. buralardan satmaz beyfendi..40 lı rakamlar bu hissenin dipleri sayılır...böle terör temizligi yaptıgımız günlerde işlem hacimsiz geçirmek hatta hiç işlem yapmaması iyidir...malum bittik battık diyen panikci satişların geçilmiyo piyasa..bu her hisse için geçerli ..YTD
    hocam 990 adet o... virgül küsürat ayıracıdır, nokta olsa 990k olurdu

4. Ak yatırım 40 a 150.000 verdi. 40 şu an sağlam gözüküyor ama aşağı kırarsa yandı gülüm keten helva

5.  Alıntı Originally Posted by Vob24 Yazıyı Oku
    hocam 990 adet o... virgül küsürat ayıracıdır, nokta olsa 990k olurdu
    Daha kaç kişi hissesini kaydi pata dönüştürmemiş.

Acaba kaydı paya dönüştürülmemiş ne kadar hlsse var? Yüklü miktarda varsa büyük oyuncular girnez hisseye.

Mevcut koşullarda tahsisli sermaye artışıyla blr fon sağlanıp yeni yapılanmalara gidilirse ancak kısa veya orta dönemli hisseye blr dinamiklik kazandırır diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Daha kaç kişi hissesini kaydi pata dönüştürmemiş.

Acaba kaydı paya dönüştürülmemiş ne kadar hlsse var? Yüklü miktarda varsa büyük oyuncular girnez hisseye.

Mevcut koşullarda tahsisli sermaye artışıyla blr fon sağlanıp yeni yapılanmalara gidilirse ancak kısa veya orta dönemli hisseye blr dinamiklik kazandırır diye düşünüyorum
    Bu adamlar en basit bedelliyi bile beceremedi.2 gün piyasadan alım yapsa zaten herkes bedelliye katılacaktı.tahsislinin ne olduğunu bildiklerini sanmıyorum

7. En azından hacim artıyor.şu 41 den satan elemanın malları bitmedi bir türlü

8.  Alıntı Originally Posted by mustafa1982 Yazıyı Oku
    En azından hacim artıyor.şu 41 den satan elemanın malları bitmedi bir türlü
    hissenin geri adım atarken işlem hacminin artması iyi deyildir bayım..ytd

Sayfa 76/363 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •