Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 35 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Hayat kalitesi nasil artirilir? Oneriler tecrubeler lutfen paylasalim!!!

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    ayran iç her şeyi unutursun.

2. Hayat kalitesini artirmak tamamen kisinin elinde aslinda.
    Bana aylik 10 bin tl verin;sabah 8 aksam 6 calis diyin yapamam..
    Gercekten yapamam.
    Ama bana 1 milyon verin 1 sene sonra 2 milyon olarak geri alacagim diyin bunu yaparim.
    Yani benim kendimi gelistirdigim en onemli konu ticaret.Durum boyle olunca daha 17 yasinda ticarete atildim.Baslarda cok zorlanacagimi biliyordum ki oyle de oldu..Su an hafta da 2 gun ve toplam 15 saat calisiyorum aylik gelirim 10 bin dolar civarinda.

Peki bu bile yetiyor mu ? yetmiyor..Herseye sukretmek lazim illa ki .Ama esini alip bir sinemaya bile gidemiyorsun..Malum cocuklu aile.Daha bebek.
    Tek yaptigim 2 ayda bir tatile cikmak.Hafta arasi mumkun oldugunda gezip yurumek.Ormanlik alan,temiz hava ve deniz kiyisi olmazsa olmaz.

Birde babadan hicbirsey kalmadigindan herseyi kredi ile almis olmam ve su an odedigim 4 kredi de cok rahat harcama yapmama engel.Tum planimi 40 yasima gore yaptim ve 40 yasinda sifir borc ile girecegim kismetse.

Fakat tum planlari yaparken gecenlerde rahmetli olan Harun Kolcak in bir sozu de aklimdan gitmiyor degil.

Siz gelecek hakkinda planlar yaparken hayatta sizin hakkinizda planlar yapiyor..Yarina cikip cikmayacagimiz bile belli degil..

Bu yuzden almak istediginiz,gezip gormek istediginiz yerleri bir an once eger ki durumunuz musaitse gerceklestirin..

Son sozumde Yarin olecekmis gibi yasayin,ama 20 yil sonrasini dusunerek yatirim yapin..

Bi kere planlı yaşıycan
    Her sabah diyelim koğuş kak 7 buçik
    Ufak kahvaltı kayıntı yani
    Gece 11 den geç yatağa girmeecen
    Gibi
    Sonracima az sipor
    Sonra öyle her moka tasa etmeecen
    Takilcan işte
    Naapalım olduğu kadar ya işte
    Ha bi de kitap okuyup gözünü yormacen
    Bırak millet okuyunca sana anlatcek zati
    Tecrübe yenilen gazuklarin bileskesiymis
    Dogalgazuk
    Not:
    Salam sucuk sosis çok yimeecen
    illa tercih yapceksen sosis ten yana ko tercihini o da sulu Salçalı soslu olan yağda değil. ...

Hayat kalitesi artırılması için muazzam biri var Sigmund Freud
    Bu adam zamanında baya kafa patlatmış aslında psikanaliz denen şey bireyin kendini dinlemesi demek
    Radarlari içeri çevirince Pek çok çözüm var aslen
    Boylelikle de bir Katkı olur inşallah

faydalı konu teşk

6. Hayatın sorumluluklarından kaçarsanız hayat kaliteniz artar.Tabi bunu nasıl yapabilirsiniz hiçbir fikrim yok...Biraz vicdansızlık çokça bencillik işinize yarayabilir

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    77
    Doğal kaplıcanın faydalı etkileri oluyor. Sık sık gitmenizi öneririm.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Hayat kalitesini artırmanın, hayattan zevk almanın bana göre sırrı " reject to religion".

Sınavda olduğun bir zaman diliminde müzik, sanat, bilim, aşk için hayal kurabilir misin?
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •