Sayfa 580/688 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ergin23 Yazıyı Oku
    sn venedik

yanılmıyorsam

spk kottan çıkarmıyor muhtelif nedenlerle ( bu konuda kotasyon yönergesi var ) bist istanbul kottan çıkarıyor.Mesela zamanında gimsan gediz diye bir hisse vardı bunu da kottan çıkardılar ama şirketin gedizde bir sürü arsası vardı kottan çıkma ile senin şirket ortaklığın yok olmuyor ki
    Haklısınız doğru, ben SPK'ya özellikle Elektropak özelinde kızgınım. Kottan çıkması iflas ve elimizdeki hisselerin sıfırlaması anlamına gelmiyor. Fakat kottan çıkmak bir nevi şirketin artık döndürülebilir bir finansala sahip olmadığına işaret. Oysaki bu şirket uzun zamandır böyle ve bu şekilde bir çok şirket var. Adamlar uyarıyı yapmıştı zaten. Fakat şirket bu yönde hiç çalışmadı. En son genel kurulda bir şeyler yapacağız der gibi oldular bu olay gerçekleşti.Şuan herkes elindeki hisselerin ne olacağını merak ediyor? İşin özü bu..

2.  Alıntı Originally Posted by ergin23 Yazıyı Oku
    Bu yazı borsadan kendi isteği ile ayrılan şirketlerle ilgili

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/hab...-yapacak/3863/
    Borsa kotundan kendi isteği ile çıkmak ile atılmak arasında fark var..

3. Arkadaşlar, bizim düştüğümüz duruma düşen bir çok hisse var. Hepsine baktım . Kottan çıkarılan bir çok şirket kolay kolay dönemiyor. Bu tamamen şirket sahiplerinin çabasına bağlı. ESEM'in kimin elinde olduğunu düşündüğümüz de bu çok zor görünüyor. Diğer bir şık ise hissedarların kendi çabaları ile birlikte hareket ederek bir şeyler yapma çabası. Bunu başaranı da görmedim. 2-3 yıl önce kottan çıkmış olup faaliyeti devam eden şirketler var. Fakat halen dönüş yapamamışlar.Ellerinde hisse senetleri duruyor. ESEM'in iflas davası var önün de bakalım orada ne ile karşılşacağız..

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bizim düştüğümüz duruma düşen bir çok hisse var. Hepsine baktım . Kottan çıkarılan bir çok şirket kolay kolay dönemiyor. Bu tamamen şirket sahiplerinin çabasına bağlı. ESEM'in kimin elinde olduğunu düşündüğümüz de bu çok zor görünüyor. Diğer bir şık ise hissedarların kendi çabaları ile birlikte hareket ederek bir şeyler yapma çabası. Bunu başaranı da görmedim. 2-3 yıl önce kottan çıkmış olup faaliyeti devam eden şirketler var. Fakat halen dönüş yapamamışlar.Ellerinde hisse senetleri duruyor. ESEM'in iflas davası var önün de bakalım orada ne ile karşılşacağız..
    İflâs davasındaki,tutumları ,bize ipucu olabilir...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Muhtemelen o borcu ödeyip holdingi iflas ettirmeyecektir. Ama bunun bize bir faydası olacağını sanmıyorum. Zaten içi boş. Bunda da en az 10 milyonu koyacak g..t yok. Nasıl olur bilmiyorum. Eğer hala satacak birşeyleri varsa ya da daha önceden sattıklarının parasını bir yerlerde bekletiyorsa oradan koyabilir. Halbuki elektroyu iteleyip borcu 10 milyona düşürmüştü. Onu da bir şekilde ödese, ufak tefek kar da yapıp göz altından çıkabilirdi. Ama bu yolu seçti.

6. Bizim yapmamız gereken N.Ö'yü de alıp mahkemeye vermek. Yaptıklarının bedelini ödeme durumuna gelirse belki birşeyler yapar.

7. şirkete ulaşan yok galiba .
    mahkeme konusunu araştıran varsa bilgi versin.
    şirkette yönetim değişikliği için karar alınabilir. mö toplantı talep edebilir.
    yeni sermaye yeni ortak ?

8. Aramızda casus olabilir şirketi arayan var mı? Arayan olursa bir zahmet Esemspor.com.tr den duyuru yapsınlar konuyla ilgili

Sayfa 580/688 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •