Sayfa 603/688 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şerefsize 45 milyon yetmedi. Geldi üç beş kişinin elindekini aldı. İnsanların en aşağılığı. Adam mısın lan kitapsız.

2. Benden de genpower lar 10 bin lotum götürdü önce artı bilançolar sonra eksi bilançolarla aynı esem gibi yavaş yavaş götürdü buraya getirdi buradan da çıkış yok gibi çünkü çbs ler bilmem ne ler gediz ler hep burada 2 sene oldu

Arkadaşlar avukatla görüştüm, Cuma günü saat 5’e randevu aldım, 1 saat görüşme sözü verdi ve görüşmeden ücret almayacak...net sayıyla gelmenizi rica ediyorum dedi... lot ve kişi sayısı....Bişey elde edebilir miyiz diye sordum, Kendine güvenen bir avukat, SPK ve BiST mevzuatına hakimim dedi, elimden geleni ardıma koymam sonuna kadar gideriz üstüne vs dedi... ayrıca şu saatten sonra kimde ne var önemi yok... patronun elinde zaten MKK listesi var, herkesin adresine kadar herşey yazıyor o listede... bende 122.000 küsür var.... son olarak avukat daha önce bu tip işlerle uğraştım, bazen millet gaza gelip içlerinden bir kaç kişiyi uğraştırıyorlar ama iş ciddiye bindiği zaman kimse kalmıyor ortalıkta dedi...vekaletn avukata verilecek, kaç kişi bana vekalet verebilir, bu önemli bir konu dedi...Şu aşamada sadece kişi ve lot sayısı isitiyor.. %10’u geçersek elimiz güçlenir dedi...İstanbul’da olan varsa haberleşip beraber gidebiliriz avukatla görüşmeye...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Avukat bu :

http://www.umityayla.com/?p=kadromuz

Ayrıca WhatsApp tan yazan arkadaşlar oldu, bir mesaj da buraya yazalım dedik...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Mynettekileri de foruma yönlendirebilirsek iyi olur aslında... üyeliği olan varsa rica etsek de orda link falan paylaşsa ya da foruma bir şekilde yönlendirse

6. %10'u çok rahat geçeriz. Verelim mahkemeye uğraşalım. Zaten giden gitti. Üç beş kuruş da bunun için veririz. Ben vekalet vermeye hazırım. Sonuna kadar gidelim.

Bu arada Sn. Carizma İstanbul’da mısınız siz? Beraber yol almak isterseniz iletişime geçelim

Ayrıca Sn Spiderman siz ne düşünüyorsunuz Ortak hareket etme konusunda

Sayfa 603/688 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •