Special Days Image
Sayfa 633/688 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Lokum yedireceğiz...
    Haftaya İstanbul'dayım.Lokum götürüyorum,hediyelik.Afiyetle yedireceğim...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. kot dısı ama hareketlı bı sayfa bugune kadar kottan cıkıp donen yok dıye bılıyom yanlışmıyım

3. esems çok can yaktın. cenk bey kolay gelsin.
    dava tarihi 18.10.2018

17.07.2017 .... tavan serisinin başladığı ve yeni kurbanların trene bindiği tarihin yıldönümü... geçen yıl bu zamanlar bayram yeri gibiydi burası, bir taraftan almaya çalışanlar ; diğer tarafta başta venedik üstad ile birlikte birkaç arkadaş uzak durun , sakın almayın diye yırtınmamız....
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    17.07.2017 .... tavan serisinin başladığı ve yeni kurbanların trene bindiği tarihin yıldönümü... geçen yıl bu zamanlar bayram yeri gibiydi burası, bir taraftan almaya çalışanlar ; diğer tarafta başta venedik üstad ile birlikte birkaç arkadaş uzak durun , sakın almayın diye yırtınmamız....
    Üstad ne desek boş. ESEM'de 6 yıl bekle, birikimlerini yatır. Oynanan oyunları tek tek anlat ve sonuçta kot dışına atılarak perde insin.. Cenk efendinin yoğun çalışmalarını ve ne söyleyeceğini bekle. Nasıl bir adaletsizlik ve yalanlar ile dolu geçen çok uzun yıllar. Çok yorulduk çok..

6.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    kot dısı ama hareketlı bı sayfa bugune kadar kottan cıkıp donen yok dıye bılıyom yanlışmıyım
    Hani bir şarkı vardı, ESEM'e o gelsin o zaman. BANA DÖNMEYEN BİR TEK SENSİN. ALLAH BELANI VERSİN..

7. Sabredin diyorsun Cenk Bey. Sabrediyoruz ama bil ki o sabır da tükenmek üzere. Hallet şu işi yoksa herkes üzülecek.

8.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    esems çok can yaktın. cenk bey kolay gelsin.
    dava tarihi 18.10.2018
    Spk'nın suç duyurusu ile açılan davanın tarihi mi bu? Hani şu 45 milyonu geri ödenemez şekilde iç etme davası. Eğer o suçun davası ise bizim bu durumumuza son ver ki davacılar tarafında biz de olmayalım. Hoşlukla, helallikle ayrılalım.

Sayfa 633/688 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •