Special Days Image
Sayfa 653/688 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663 ... SonSon
Arama sonucu : 5501 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

17 nisandan bu yana alan satanlar.

Allah razı olsun Cefaks üstadım.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. genel kurul maddeleri yayınlanmış iflasın etkileri hakkında bilgi verilecekmiş...elektroyu kitledik eseme söğüşledik esemi diyecekler...bir de mali yapıyı güçlendireceklermişmiş...içimden has....demek geliyor ...bakalım ne olacak

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5. Inşallah tekrar esem açılırda paramızı kurtarabiliriz.

Hani bu şirket 33 milyon TL idi???

İflâs idaresince defteri tutulan mallar bedelinin tasfiye masrafların koruyamayacağı anlışılırsa basit tasfiye usulü tatbik olunur.

Bu takdirde iflâs dairesi, alacaklıları yirmi günden az iki aydan çok olmamak üzere tayin edilecek müddet içinde alacaklarını ve iddialarını bildirmeğe ilanla davet eder. Bu müddet içinde alacaklılardan biri masrafları peşin vermek suretiyle tasfiyenin adi şekildeyapılmasını isteyebilir.

Basit tasfiyede iflâs dairesi alacaklıların menfaatlerine muvafık surette malları paraya çevirir ve başka merasime mahal kalmaksızın alacakları tahkik ve sırlarını tayin ederek bedellerini dağıtır.

Tasfiyenin kapandığı ilan olunur.
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

7. üstad bunu daha önce de yazdık spk içindeki fetöcüler ya da işi bilmezler diyelim en hafif tabirle ...bunu onayladı esemi gümletti...şimdi darbeden sonra atılan 20 kişi vardı spkdan bakın ne zenginlik içindelerdir...olan sana bana

Bizim bu hale gelmemize sebeb olanlar,hergün çeke çeke ,yavaş yavaş,inmeye inleye can versinler...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 653/688 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •