Sayfa 12/150 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 89 - 96 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    4 ayrı hesaptan alım yapıyorum dikkat cekmemek için
    Öz sermaye demek şirket fesh olduğunda tüm varlıkları borçlarını ödedikten sonra kalan demek degilmi. Yanlış mı biliyorum, yanlış biliyorsam duzeltin.
    Yani mevcut verilere gore hisse başı 10 kuruş öz sermaye eder.
    Varlıkları daha fazla ederse bilemem. Şirketin sözde bireysel müşteri temsilcisi birara idasin marka ederinin 60 milyon olduğunu söylemişti.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 60000 lotta ben veririm %5 e destek

3. Cok lotum yok ama olan lot ile bende destek olurum %5 e... Yeterki bu at hirsizlarinin önü alinsin

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. bi el atın arkadaşlar bir milyon lot çok da diğil biraraya gelebilirsek toparlarız bence.

5.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Cok lotum yok ama olan lot ile bende destek olurum %5 e... Yeterki bu at hirsizlarinin önü alinsin

dostum daha önce bi form filan doldurmuştuk o grubu hareketlendiremez miyiz?

6. 10 bin benden

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu işle olsa ile molsa olmuyor işte.

Kişilerin bir araya gelip sağlam bir hukuk desteği ile süreç yürütmeleri gerekir.

Şirketin %5 ni toplamak zor değil, zaten şu anki katılımla bile 500.000 lot elde var demek...

Böyle bir olusum olur ise muhtemelen 1 milyon hiise barajına cok kolay ulasırıız.

Konuya ilişkin hukuki yönde tanıdıgı olan varsa hevesli biravukatta bu davadan iyi para kaldırabilir.

8. Bana iletilen grupta %5 rahat gecikmeye ama strateji tam netleşmemiş ben yazışmalardan bunu anlıyorum.

bir avukat bulunup hukuki masrafları netleştirelim hissemiz oranında masrafları karşılayıp mücadeleye başlamak mantıklı şu an ne durumdayız bilgim yok..

Karşımızdaki kişi işeri iyi avukat tutmuş gibi...

Davalara müdahil olmamız ve gündem oluşturmanın gerek

Aksi kötü..

Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 12/150 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •