Sayfa 13/150 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Bana iletilen grupta %5 rahat gecikmeye ama strateji tam netleşmemiş ben yazışmalardan bunu anlıyorum.

bir avukat bulunup hukuki masrafları netleştirelim hissemiz oranında masrafları karşılayıp mücadeleye başlamak mantıklı şu an ne durumdayız bilgim yok..

Karşımızdaki kişi işeri iyi avukat tutmuş gibi...

Davalara müdahil olmamız ve gündem oluşturmanın gerek

Aksi kötü..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Söylediklerin mantıklı dostum bunlara kimsenin bi itirazı olmaz bence sen şu grubu bi hareketlendirebilir misin veya bi whatsup grubuna dönüştürürsen hızlı bi şekilde sonuç alırız bence.

Bilmeyenler için söyleyeyim
    Kervansaray yat.hl.için böyle bir dava açıldı dava devam ediyor
    Bir arkadaş vatsaptan grup oluştursun iletişimle bu sorun çözülür ben sözkonusu davada vekalet verdim.yalnız bu alemde güven çok önemli bazıları bu grubu istismar ederek trade amaçlı kullanabiliyor.eger sağlam grup oluşurursa avkat bulunur ama 10bin 20bin lotu olan bu işle uğraşmak istemeyebilir.davanın şirket merkezinin olduğu yerde açılması gerekiyor.

3. Bu beni aşıyor ilgili arkadaşlar inisiyatif almalı. Yokmuş siyasi balarısı olan oradan vursak!

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Alıma devam..

Ya herro ya merroo...

bu sefer IPEK ten aldıgım karı buraya aktardım yani aslına bakarsanız aldıgım bütün lotlar sıfır maliyetli.

İster batar ister cıkar riski alıyorum...

Şu anki duran varlıkları bütün borçlarını kapatıp banada şu anki ederinin çok üzeirnde para bırakamsı lazım..

5.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Alıma devam..

Ya herro ya merroo...

bu sefer IPEK ten aldıgım karı buraya aktardım yani aslına bakarsanız aldıgım bütün lotlar sıfır maliyetli.

İster batar ister cıkar riski alıyorum...

Şu anki duran varlıkları bütün borçlarını kapatıp banada şu anki ederinin çok üzeirnde para bırakamsı lazım..
    Slm analizci desteğe geldim 😀😀😀

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bilanço açıklanmış galiba.bilançodan anlayan bizede izah edecek bi hayırsever varmı dır acaba

7. Bilançosu patlak ama kocabaşlar almış

Alıntı Originally Posted by aslan3800 Yazıyı Oku
    Öz sermaye demek şirket fesh olduğunda tüm varlıkları borçlarını ödedikten sonra kalan demek degilmi. Yanlış mı biliyorum, yanlış biliyorsam duzeltin.
    Yani mevcut verilere gore hisse başı 10 kuruş öz sermaye eder.
    Varlıkları daha fazla ederse bilemem. Şirketin sözde bireysel müşteri temsilcisi birara idasin marka ederinin 60 milyon olduğunu söylemişti.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    normalde öyle.ama diyelim ki bir arsa aldı şirket.kac para 10 TL olsun.birkac yıl sonra arsayı bir değerlendirme şirketine 50 tl gosterebilir. Oysa arsa değer kaybetmiş 1tl ye düşmüştür. Yani ozsermaye fos çıkabilir. Bu nedenle bizim borsa defter değeri üzeri fiyatlama yapmaz. Esas faaliyet karına bakar.

Sayfa 13/150 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •