Sayfa 2/150 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1199 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

nereye doğru ?????????????????
     Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Sanırım zaman daraldı ve artık yelken açacak gibi..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    nereye doğru ?????????????????
    ruhuna el fatiha ya dogru olabilirmi? YTD

yaniii........................
     Alıntı Originally Posted by uz_man Yazıyı Oku
    ruhuna el fatiha ya dogru olabilirmi? YTD
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Yok yok artık engin denizlere açılma zamanı yol uzun azigi ona göre almak lazim

5.  Alıntı Originally Posted by göktuğ ismail kurtuldu Yazıyı Oku
    Benim bu hissede olmamın tek sebebi İşeri ailesinin köklü ticaret geçmişi.Adamlar babalarıyla birlikte büyük bir firmayı yönettiler.Şimdi bu paraları kaçıracak olsalar para bitince ne yapacaklar.ÜRETİM YAPMADAN DURMAZLAR GİBİ GELİYOR.YA DA ÇOK SAF MI DÜŞÜNÜYORUM...

Birde YADEA elektrikli .motorsiklet fabrikasının dağıtımını yapıyor.Blançoda görülen 2800 milyon satışlar bundan olabilir mi? YTD

ENERJİ ŞİRKETİ KURMAK İÇİN NİYE UĞRAŞIYORLAR.KAP A HABER YOLLUYORLAR.ZAMAN KAZANMA OYALAMA TAKTİĞİ Mİ ACABA..

Sn göktuğ ismail kurtuldu kardeşim; Burada boş boş yorum yapma hangi köklü ticaret geçmişinden bahsediyorsun ? Yıllardır bedelli sermaye artısı ile İDAŞ gibi bir markayı batırıp daha sonrada kata kulli ile kottan çıkartıp yalandan satış ile yandaşlarına devrettiler. Üstelik senin bu köklü ticaret geçmişi olan İŞERİ ailesinin patronu için SPK HIRSIZ dır diye işlem başlattı. O gitsin önce aklansın gelsin. Ayrıca enerji şirketi felan kurulduğu yok eski şirket ismi ve varlığı satıldıgı için isim ve faliyet değişikliği yaptılar. Yoksa ortada sermaye konularak kurulan bir şirket felan yok... Sende neyin peşindesin anlamadım buraya gelip farklı farklı hesaplardan yorum yazıyorsun İP numarandan kim oldugun belli... Yatırımcı iseniz burada boş boş konusana kadar bir araya gelin ve SPK nın actıgı yolsuzluk davası üzerinden Murat İŞERİ ni mahkemeye verin bütün mal varlıklarına tedbir koydurun şirketin içini zaten boşaltmış hiç olmasa kalan 2 3 gayrimenkulüde yiyip içmesin... Şu anda bile şirketin iflasını istesek en azından varlıkları ekspertiz yapılıp satılır kalan borçlar odenır ve kalan para ortaklara dagıtılır ve herkesin zararı çıkmuş olur. Adam zaten %99 nu halka ırz etmiş kaybedeceği birşey yok İDAŞ markasınıda güvene aldı kalan malı mülküde yiyip içip ondan sonra ekstardan yürttüğü ticari faliyetlerine devam edecek

Blançodaki satış gelileri geçen yıldan yani fabrika satılmadan gelen paradır. Şirket şu anda hiçbir faaliyet yapmadan 1 temizlikçi 1 musasebeci 1 adette yatırımcı ilişkileri diye bir zat ile pasa bedavadan yiyip içiyor. Teksalın ürünlerini satacagız haberı vs hikaye tamamı ile kottan atılmamak için yapılan bir işlem. Bırakın satış yapmayı iş bilen 1 adet eleman bile yok...

6.  Alıntı Originally Posted by teknikanalizim Yazıyı Oku
    Sn göktuğ ismail kurtuldu kardeşim; Burada boş boş yorum yapma hangi köklü ticaret geçmişinden bahsediyorsun ? Yıllardır bedelli sermaye artısı ile İDAŞ gibi bir markayı batırıp daha sonrada kata kulli ile kottan çıkartıp yalandan satış ile yandaşlarına devrettiler. Üstelik senin bu köklü ticaret geçmişi olan İŞERİ ailesinin patronu için SPK HIRSIZ dır diye işlem başlattı. O gitsin önce aklansın gelsin. Ayrıca enerji şirketi felan kurulduğu yok eski şirket ismi ve varlığı satıldıgı için isim ve faliyet değişikliği yaptılar. Yoksa ortada sermaye konularak kurulan bir şirket felan yok... Sende neyin peşindesin anlamadım buraya gelip farklı farklı hesaplardan yorum yazıyorsun İP numarandan kim oldugun belli... Yatırımcı iseniz burada boş boş konusana kadar bir araya gelin ve SPK nın actıgı yolsuzluk davası üzerinden Murat İŞERİ ni mahkemeye verin bütün mal varlıklarına tedbir koydurun şirketin içini zaten boşaltmış hiç olmasa kalan 2 3 gayrimenkulüde yiyip içmesin... Şu anda bile şirketin iflasını istesek en azından varlıkları ekspertiz yapılıp satılır kalan borçlar odenır ve kalan para ortaklara dagıtılır ve herkesin zararı çıkmuş olur. Adam zaten %99 nu halka ırz etmiş kaybedeceği birşey yok İDAŞ markasınıda güvene aldı kalan malı mülküde yiyip içip ondan sonra ekstardan yürttüğü ticari faliyetlerine devam edecek

Blançodaki satış gelileri geçen yıldan yani fabrika satılmadan gelen paradır. Şirket şu anda hiçbir faaliyet yapmadan 1 temizlikçi 1 musasebeci 1 adette yatırımcı ilişkileri diye bir zat ile pasa bedavadan yiyip içiyor. Teksalın ürünlerini satacagız haberı vs hikaye tamamı ile kottan atılmamak için yapılan bir işlem. Bırakın satış yapmayı iş bilen 1 adet eleman bile yok...
    📄

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. Arkadaşlar merhaba,

Bu işeri ile ilgili yasal süreci başlatmak için son 5 yıldaki usulsuzluklerini madde madde ve somut bulgular ile bana özelden yaparsanız sevinirim...

Plan şu somut bir dosya ile önce bir avukata gidilecek akabinde de avukatın görüşleri doğrultusunda ilerlenecek burada atıp tutma ile işeri ile baş etmemiz mümkün değildir kendimizi kandırmayalım...

50 samimi kişi olsak işeri işer o kadar diyeyim...
    Burada çok detaya girmek istemiyorum... Canlı olarak buluşuruz herkes elinde ne kadar hisse olduğunun çıktısı ile gelir toplanır avukatta aramızda olur strateji belirleriz...

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 2/150 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •