Sayfa 76/151 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1201 madde; 601 - 608 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Bu nedir arkadas ya dussunde alalim diyoruz,yok ciksinda satalim diyoruz yok..bekleyen arkadaslar neyi bekliyoruz varmi hedef soyleyecek arkadas. Paylasalim

4. Hissede 3 kisiyiz galiba bende satisi verdim zaten sohbet muhabbet yok kalanlara selamlar

5. Hissede hareket daha yeni başladı. Hele bir plan ve projeler açıklanmaya başlasın. Dükkanı kapatacağız diyecek haller yok sanırım bu saatten sonra. İlk hedef Yakın İzleme Pazarı'ndan çıkmak olmalı. Buda 1 lira üzeri demek. Tabii ki herkesin kararı kendine.
    YTD.

6. Herkes sattıysa ve hisse hala buradaysa alanlar mı satanlar mı akıllı?Vardır bir bildikleri heralde.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İrak.referandumu mudahale vs bizim islere tas koyar bu isler sans nasip yoksa bos hayirlisi

8. Murat işerinin bin türlü dalavere ile TEKSAL Firmasına devrettiği bizim markamız İDAŞ çatır çatır üretim yapıyor.

TV kanallarında trend programlara sponspr oluyor.

Büyük takım maçlarında saha kenarına reklam veriyor.

Kalbur üstü büyük AVM lerde lüks dükkan açıyor.

Ama gel görki bize bir faydası yok.

Yokmu bir babayiğit çıkıp MURAT İŞERİ hakkında suç duyurusunda bulunup şirketin geriye dönük 5 yıllık bütün işlemlerini inceletsin.

Bu marka satısı fabrika satışı vs vs hepsi dümen bence.

Aile önce borsada bedelliler ile, kötü yönetim ile şirketi zarara soktu sonra SPK nın actığı yolsuzluk davasından da anlaşılacağı üzere şirketin parasını kendi ceplerine attı.

En son ise kurnazca şirketi satıp borçlarımı ödüyorum ayağına koca şirketi Türkiyenin ilk yatak üretim şirketini bedavadan TEKSAL denen kuruma devretti.

Yakışırr İŞERİ ailesine..

Türkiyede hukuk yokki...

MERAK ETMESİN BİR HUKUKÇU KARDEŞİMİZ ŞİRKETİN ÖZELLİKLEDE TEKSALA SATIŞ SÜRECİNİ DETAYLI OALRAK İNCELİYORLAR. ŞU ANDA HALEN TEKSAL İLE İŞERİ AİLESİNİN ARASINDAKİ MÜDASEBETE DAİR ÇOK SAĞLAM ARAŞTIRMALAR VAR.

GÖRECEĞİZ BAKALIM...

Sayfa 76/151 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •