Sayfa 714/1006 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: Vob 24

isterse trilyonlar kazan kazandır kardeşim.

kimse kimseye defol git kelpe külpe deme hakkını vermez anladınmı ?

128 den 138 lere kadarda sort short diye bağrııyordu sistemide longtu ozamanda uydunmu???

uyduysan geçmiş olsun.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

bunu belki okumuşsunuzdur ama ben yinede paylaşayım istedim.

http://www.borsagundem.com/haber/yus...aniyor/1239950

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    LASTMASTERBENDER denilen adamın : toplam mesaj sayısı 3

temmuzdan beri sadece 3 mesaj yazmış...3 ü de ABKA ya takmış...başka 4. mesajı yok....

vay anasına...saplantı demek bu herhalde....

yoksa kolay kolay kimseye bulaşmam....forumu da kişisel meselerle meşgul etmem..ama ve bu sataşmayı forumda yapıyorsa:
    ..adamın varlık sebebi sana sataşmak ise
    : aynı platformda cevap verme hakkın vardır.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

128 den 138 lere kadarda sort short diye bağrııyordu sistemide longtu ozamanda uydunmu???

uyduysan geçmiş olsun.
    Yok onada uymadım sende uymak zorunda değilsin.burda her atılan yorumun tutacağaına sende bende inanmıyoruz sonuçta.neyse polemik olsun diye yazmamıştım herkes kendine göre takılsın.bak zigzag kardeşimde 134 lerdeyken uçacak şortta çok daha beklersiniz diye haykırıyodu ama 122 ye kadar saldılar ben şimdi zigzag kardeşimi suçlayamamki hepinizi seviyorum.burda herzaman terse gelinecek herzaman batacak elimizdeki paralar.ben buraya koyduğum parayı zaten batık kabul ediyorum😂😂😂

Uzlaşma ile biteceği nerden çıktı

Hiç uzlaşma olmayabilir de

bence bu endeksi etkilemez bile

bu araca Master için ABD ye gidecek olanlar ayvayı yedi, olan onlara olacak

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    abd vize konusu nasıl uzlaşma ile bitecek, anlamış değilim. adam diyor ki(şartın biri), ben de çalışan adamı bana sor, ben tutukla dersem, tutuklarsın, yargılarsın. yani diyor ki, benim ajanımı , senin aleyhine de çalışsa tutuklayamazsın. tayyip buna evet derse, pes derim.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

uyduysan geçmiş olsun.
    Diğer kişinin dili sivri.sürekli sataşıyor.ayrıca kimsenin kimseye ayar çekmesine gerek yok.
    Bu topik her ay 1000 sayfa ile yenileniyor.sen bana ben sana. O buna,diğeri şuna göre yazmaz.

gerçekten neyin derdindesiniz bir türlü anlamıyorum.

şu topice sırf ama sırf goy goy yapmaya gelende var. sırg egosunun peşinde koşmaya gelende.

yahu sistem mi kullanıyorsun kullan kardeşim kimseye bişey ıspatlamak zorunda değilsin. kimseye para kazandırma amacında yok önce kendine bak

sistem yayınlıyorsan övende olur eleştirende .. ozaman bunlara katlanacaksın. banada oldu gitti topic açtım gayettte güzel sistemcilerle anlaşıyoruz. eleştirende olabili onada eyvallah.

ancak ben sistem kullanıyorsam başta bu beni bağlar. cebime giren çıkan beni bağlar. kimseye bişey ispat etmek için kazanıyorum görüyormusunuz demek için yayınlamıyorum sonuçta. bir çok arkadaşta topicimde fikilirlerini paylaşıyor. amaç bu zaten.

ama yok biri eleştirdimi defol git kelpee külpe bilmem ne bunlar ezikliğin göstergesi.

daha önce 10 kere battım diyorsun ama millletede burda akıl veriyorsun.

bu ne menem bir çelişki.

kimsenin taktığıyok ne benim sistemimi ne senin sistemini. amaç paylaşmak zaten.

millet sanki buraya gelmiş şukadar kazandım bukadar kazandım bilmem ne.

benimde çoktaşeyimde sanki senin ne kazandığın kaybettiğin neyin yarışmasını yapıp kendinizi bu kadar kasıyonuz yaw

şu topic mükemmel bir topi... yeri gelir ataistliğide tartışabileceğin insanlar var saygı çerçevesinde herşey.
    senin saygın yoksa saygı beklemeyeceksin sok kafana bunu.

Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Yok onada uymadım sende uymak zorunda değilsin.burda her atılan yorumun tutacağaına sende bende inanmıyoruz sonuçta.neyse polemik olsun diye yazmamıştım herkes kendine göre takılsın.bak zigzag kardeşimde 134 lerdeyken uçacak şortta çok daha beklersiniz diye haykırıyodu ama 122 ye kadar saldılar ben şimdi zigzag kardeşimi suçlayamamki hepinizi seviyorum.burda herzaman terse gelinecek herzaman batacak elimizdeki paralar.ben buraya koyduğum parayı zaten batık kabul ediyorum������
    bak üstteki yazımı sana artı foruma yazdım..

akşama kadar giremedim foruma ama girince görünen manzara dayanamıyorum topici yıpratan bizleriz.

bunlara gerek yok demek istiyorum.

hemde hiç.

kocaman insalarız.

Sayfa 714/1006 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •