Sayfa 824/1006 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Vob 24

1. HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    sanki bedava yapacakta devlet izin verdi borsa manipülasyon yap para kazan diye şartıda buydu. şimdide reklamını yaptıryor. reziller

Ünlü iş adamı Galip Öztürk, Arakan vahşetinde yara sarıyor. Öztürk, Müslümanlar için 1 milyon dolarlık konut yaptıracak.
    Ortalık bunlar gibi insanlara kalmış. Ülkedeki zenginlerin kalitesi fakirin kalitesiyle aynı.

Yok bilmem ne müslüman, yok bilmem kim. Kaçıncı yüzyıldayız insan katliamının müslümanı hristiyanı mı olur? Ortalık bunlar gibi şark kurnazlarının elinde. Halk layık olduğu şekilde yönetiliyor.

Bu ülke çok göç aldı. Ülkenin tabanını oluşturan kesim itinayla bertaraf edildi ç.Laik kesim bunlar sayesinde azınlık hale düştü. O bakımdan ben bu vatandaşların hallerine üzülmüyorum üzülemiyorum çünkü istedikleri şekilde yönetiliyorlar. Onlar bu şekilde yönetilmek istemeseydi böyle olmazdı.

Ben bu ülkeyi seviyorum ancak vatandaşına sahip çıkma duygularımı kaybettim. Çünkü artık bu insanlar linç kültürünü benimsediler.

Ceza goygoyu ile endeksi düşüremezsiniz

ama vakti gelince ceza olayı çok iyi kullanılacaktır, emin olun

daha erken

4.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Şöyle de bir şey gelmiş.

Kamuoyunun Dikkatine http://spk.gov.tr/u/?u=7ec1a196
    ceza gelecekse bu açıklama birşey ifade etmediği gibi habertürk yazarının yazması da ceza geleceğini göstermez,bir sen mi yazdın ,sen misin akıllı derler?????????

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Topik Uyuma...son on günlük karatrollün yazıları.....

Nerde forum yönetimi? nerde spk? neden mudahele etmiyor okuyanlar?

yalan yanlış yazılara müsade etmeyin......
     Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Şöyle de bir şey gelmiş.

Kamuoyunun Dikkatine http://spk.gov.tr/u/?u=7ec1a196
    http://www.hisse.net/topluluk/member.php?u=4471

Bu buna benzer haber ve yazı yazan üyelere gerekli müdehale yapın...

site sahibi ve spk yalan yanlış yazılara müsade etmeyin..

HİSSENET TİCARET İBRAHİM HALUK YAŞAR
    Adresi: Bayar Cad.Emintaş Sit.D Blok A Girişi D.18 K.5
    KOZYATAĞI
    Kadıköy / İSTANBUL

Firma İletişim Bilgileri
    Telefon Numarası: 216354111

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    108.550 altı-üstü

7. Borsa asimetrik bir yer.

Az sayıda paralı adam çok sayıda para kazanmak isteyen benim gibi fukara var.

Kötü haberde mecburen satıyorsun çünkü para eriyor, onunla artık paranın büyüklüğüne göre telefon, bilgisayar, bir tatil, araba belki ev alınabilir.

Paralı adam bakıyor elindekini satacak kadar alıcı yok, adamın evi, arabası v.s. zaten var belki yat alacak belki güzel bir sanat eseri alacak. Onlar olmasa da olur deyip mecburi alıyor.

İyi haber de ise tersi oluyor kaçırılmayacak fırsat deyip alıyoruz, bu sefer paralı adamlar böyle alıcıyı bir daha bulamayız deyip satıyor bir kısmını.

İyi haberler paralı adamlara gidiyor, kötü haberler ise medyadan millete etraflı bir şekilde anlatılıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    İyi oldu bu açıklama. Habertürk gazetesine de sağlam ceza kesmeleri lazım Cumartesi günü milleti strese soktukları için.
    Ne oldu sabahtan beri fason muhabbet mi oldu şimdi.Kaynak sağlam değilse ve birden fazla yer almıyorsa değeri yoktur.Geçenlerde Baykal da öldü demişlerdi. İnanmamıştık zaten sabah ki habere diyelim hep beraber şortculara yazık oldu.Pazartesi yinr düşebilir ama sebebi ABD olmayacak malum

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Sayfa 824/1006 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •