Sayfa 4/1006 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Vob 24

1.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    İlk seans bu seviyelerde kalır

İkinci seans pala abd de sabah sporuna kalktığında seans başlar
    bence eksi açılış olur ama ne kadar olur bilemiyorum 2.seans toparlayip günü yeşil kapatır diye düşünüyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. REform reform diye goygoy yaptilar. Reform dedigin tasarruftur, kamuda tasarrufa gidersin vs. Bunlar hem yuzde 5 buyuyor hemde yuzde 40 her seye zam yapiyor.

Bide aciklama yapiyorlar gelecek vaadeden ulkeyiz diye. Bugun ki vergi aciklamalarindan sonra gercekten sinirlerim hopladi. Arabamin vergisi 900 den 1250 lira oldu. Arabayi direk satisa cikaricam bu hafta ne bunlara mi para kazandiracam. Reform dedikleri milletin cebine goz dikmek

3. BBHT de saat 19 daki haberler de bir ara grafik gösterdiler. OVP de bankalara getirilen 2 baz puanlık vergi artışının hangi bankaya ne kadar etkisi olacağını gösteriyordu graf. enfazla halkbank ikinci TKSB diye anımsıyorum. Ortalaması %7 ediyordu.

Konuk bankacılık endeksi bugün %5 düştü dedi. Geriye kaldı %2 (bankacılık endeksi) yarın mı fiyatlar başka zaman mı? yada fiyatlamaz mı pala bilir?

4.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    eylül ayının 15 inde ne demişiz arkadaşlar.... iyiki kimseyi dinlememişim... tahminim 94 lere soluksuz ineceğiz... en baba destek orası... haftaya göreceğiz muhtemelen...

Bal damlıyor ağzından Kamil kardeş, inşaallah diyelim...Yanlış anlaşılmasın sadece pozisyonum icabı....Pala iflahımızı sökmüştü...

5.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Bu arada mısır lübnan erbil ve süleymaniye ye uçuşları durdurdu. Katar durdurmadı..
    Katar arab değil herhal ki Arab toprağının Kürtlere peşkeş çekilmesine razı

6. Dün minare dikiyorlardı, bugün kuyu açıyorlar.. (Bana ters ama bugünküler mantıklı minareciler yandaşlık adına sallıyorlardı.)

7. başkanlık seçiminden yerel seçimlerden önce böyle vergi kitleniyorsa size hesap makinası lazım.
    *
    başkanlıktan sonra neler hangi yükler vatandaşa geleceğini hesaplayın.
    *
    başkanlık seçimi bir son değil başlangıçtır bu lafımı unutmayın.
    *
    gören göz.

15 eylül de zaten kendi graflarım da belli idi..

tıvıtır ustatlarına uyduk tepki dediler...depiği yedik gibi...

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    önüzdeki hafta yön için karar hafatası gibi 107 altı kapanışlar 97---107 üstü kapanışlar 117...

trend kırılımı var ve günlük 45 ema altı kapanış önemli olacak gibi...

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    trend kırılımı löng stop...45ema altı cort setup..sistem son durum..

ayu cıka bülü daş düşe bülü formasyonu ...

Sayfa 4/1006 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •