Sayfa 49/58 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 385 - 392 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Cosmo borsa'da işlem gören şirketler içerisinde küçük sermayesi olan 13. şirkettir. ( 6,5 milyon TL ) Üstelik büyüme potansiyeli ve hikaye yaratma potansiyeli en iyi şirket olması gibi bir avantajı vardır. Emsalleri çok yüksek piyasa değerlerinden işlem görmektedir. Hisse fiyatları 500 ile 4000 arasında değişmektedir. Yine en önemli özelliği şirketin sahibi kontrolmatik gibi bir şirketin yarı ortağıdır. Bir tane daha örneği yoktur borsa'da. Bugün çok dökülen oldu ve çok hoşuma gitti.keza cuma günüde öyleydi. Dökülenlere teşekkür ediyorum zamanımızı kısalttılar.

2. Yakın izleme pazarından alt pazara geçmek için başvuru yapmıştır bunu da not olarak ekleyelim.Yakında sonuçlanır.

3.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Cosmo borsa'da işlem gören şirketler içerisinde küçük sermayesi olan 13. şirkettir. ( 6,5 milyon TL ) Üstelik büyüme potansiyeli ve hikaye yaratma potansiyeli en iyi şirket olması gibi bir avantajı vardır. Emsalleri çok yüksek piyasa değerlerinden işlem görmektedir. Hisse fiyatları 500 ile 4000 arasında değişmektedir. Yine en önemli özelliği şirketin sahibi kontrolmatik gibi bir şirketin yarı ortağıdır. Bir tane daha örneği yoktur borsa'da. Bugün çok dökülen oldu ve çok hoşuma gitti.keza cuma günüde öyleydi. Dökülenlere teşekkür ediyorum zamanımızı kısalttılar.
    Tşk sayın hitit.Çok güzel anlatmışssınız...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Cosmo borsa'da işlem gören şirketler içerisinde küçük sermayesi olan 13. şirkettir. ( 6,5 milyon TL ) Üstelik büyüme potansiyeli ve hikaye yaratma potansiyeli en iyi şirket olması gibi bir avantajı vardır. Emsalleri çok yüksek piyasa değerlerinden işlem görmektedir. Hisse fiyatları 500 ile 4000 arasında değişmektedir. Yine en önemli özelliği şirketin sahibi kontrolmatik gibi bir şirketin yarı ortağıdır. Bir tane daha örneği yoktur borsa'da. Bugün çok dökülen oldu ve çok hoşuma gitti.keza cuma günüde öyleydi. Dökülenlere teşekkür ediyorum zamanımızı kısalttılar.
    Herkesin çarşısı pazar olsun hocam.Borsada beklentisi olan hisse onlarca sayıda mevcut.Biraz da başka hisselere bakalım.Size cosmo da bol kazançlar dilerim.
    Son düzenleme : trader nejdet; 03-01-2023 saat: 23:59.

5. Kurt attığı adımdan dahi şüphe eder.
    Son düzenleme : trader nejdet; 03-01-2023 saat: 23:59.

6.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    İşte budur
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

7.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Bilmeyenler için yazıyorum;Yıllardır borsa'da değişmez bir kural vardır. Bir şirket küçük sermayeli ise ( Yani; 1 Milyon ile 8 milyon TL arasında değişen) eninde sonunda şirket gerçek değerinin üzerinde işlem görebiliyor. Tabi ki sağlam bir tahta yapıcı ile birlikte. Örnek verelim şuanda bfren hissesi 3800 TL Şirketin piyasa değeri 9 milyar 500 milyon TL olarak işlem görüyor. Nedeni şu sermayesi 2.5 milyon Tl olduğu için. Dolaşımda sadece 400.000 lot hisse mevcut olduğu için. Mali yönden hiçbir beklentisi ya da büyüme hikayesi olmamasına rağmen. Özsermayesi 116 milyon TL. Mümkün değil normalde. Yine diğer bir örnek poltk verelim. Şirketin sermayesi 3.8 milyon TL dolaşımda sadece 700.000 lot mevcut. Üstelik mali yapısı asla bu değerleri vermiyor. Piyasa değeri 4,3 milyar TL. Konya çimento keza böyle.Daha birçok örnek var aslında. Demem o ki bir şirketin hem sermayesi düşük ise yani dolaşımda ki hisse sayısı az ise ve de üzerine çok güçlü sahiplik ile birlikte büyüme hikayesi varsa o şirket çok farklı beklentilere gebe hale gelebilir. cosmo'da düşünün sermayesi 6.5 milyon TL ve dolaşımda sadece 3.5 milyon lot var gerçekte ne kadar olduğu tartışılır! Elimizde ne var? Güçlü sahiplik, güçlü büyüme hikayesi, güçlü proje ve iştirak bazlı ortaklar, bebek var yani aslında. Uyuyanlar uymaya devam etsinler. Tahta yapıcısına da bir kaç lafım var fazla debelenme bu şirketi keşfetmiş çok güçlü yatırımcılar var. Nafile çabalar ayağına dolaşır düğüm olur hatta. Saygılar sevgiler....
    Yani evet
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

8. Madem öyle ben de ''ÇAY KOY KEÇELİ ,YENİDEN BAŞLIYORUZ '' deyip yeniden dalayım cosmoma.

Nasılsa 120 den sattım ,110-115 arası bir fiyattan aşağıdan gelir cosmolarım

Sayfa 49/58 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •