Sayfa 121/300 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 961 - 968 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Çanakkale yenice....Güzel yer...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Her birimiz,saplanıyoruz bir şrfz patronun hissesine..aylar, yıllar geçiyor,ne de yükseliyor...satamıyorsun da, hep umut ,hep umut.... bazı hisselerde,ben de olduğı gibi tahtası kapanıyor, yıllar önce bir ev parası bağladığın hisseler,sıfırlanmış
    ......Hayırlı ramazanlar....

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Her birimiz,saplanıyoruz bir şrfz patronun hissesine..aylar, yıllar geçiyor,ne de yükseliyor...satamıyorsun da, hep umut ,hep umut.... bazı hisselerde,ben de olduğı gibi tahtası kapanıyor, yıllar önce bir ev parası bağladığın hisseler,sıfırlanmış
    ......Hayırlı ramazanlar....
    Sayın batık,
    Yanlış anlamazsanız size bir sorum olacak. Sürekli nasıl battiginizi ve para kaybettiginizi anlatiyorsunuz.

Merak ettim her seferinde bu kadar para kaybedip batan birisi nasıl oluyorda hâlâ borsada olabiliyor.

Birincisi para hiç bitmiyor mu?

İkincisi psikolojik olarak lanet olsun böyle ışe deyip tüm hesapları kapatmaya gerek duymuyor musunuz?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu arada frigo ile ilgili bir fikriniz var mı? Belini doğrulttu yakinda gözaltı pazarından çıkar gibi geliyor bana.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sayın batık,
    Yanlış anlamazsanız size bir sorum olacak. Sürekli nasıl battiginizi ve para kaybettiginizi anlatiyorsunuz.

Merak ettim her seferinde bu kadar para kaybedip batan birisi nasıl oluyorda hâlâ borsada olabiliyor.

Birincisi para hiç bitmiyor mu?

İkincisi psikolojik olarak lanet olsun böyle ışe deyip tüm hesapları kapatmaya gerek duymuyor musunuz?

1.si hastalık be kardeşim,bırakamıyorum 2.si kredi çekiyorum,kredi kartı,ek hesap,tüketici kredisi....her defasında boyumun ölçüsünü alıyorum...

Bire bir primini yapmış ama,gözaltından çıkarsa ,yine bire bir gider,en azından...lot miktarıda azmış...3,5 e bile katlayabilir

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bire bir primini yapmış ama,gözaltından çıkarsa ,yine bire bir gider,en azından...lot miktarıda azmış...3,5 e bile katlayabilir

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu seneyi sermayesi kadar karla kapatirsa sürpriz olmaz.

O zaman,bu fiyatta da olmaz,hele piyasa da bu kadar adet varken...belki bir mars türü yapar gelir

Sayfa 121/300 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •