Sayfa 200/300 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2398 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Bence aile tahtayı baskılayip hisseleri toplayacak çünkü yakın zaman ipotekli idi payları ve çok mal kaptırdılar sabahki yorumum çok önemli bence piyasanın bunu fark ettiğini anlayınca alel acele tedbir ve önder beye ceza talebinde bulundular vazgeçmeyecekler bizde vazgeçmeyecegiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,153
    frigoya da dikkat 2 den 15.30 olmuş
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    2 kisi daha yakalandı beter olsunlar brüt takas geldi zaten hic farketmez ama anlayamadigim herşey guzel giderken bunlara niye ihtiyac duyarsin aklim almıyor bir turlu yakin plan eslesme fotolari almaya devam
    Size katılıyorum sn. Webmaster . varsa usulsüz işlem yapanlar cezalandırılmalı . Brüt takas inşallah uğurlu gelir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Önder Tavukçuoğlunun Twitter'daki açıklaması; adam yoğurdum ekşi demiyor
    Bu arada bu konu ile kendimi @spkgovtr ya ihbar ediyorum. hesaplarım incelensin . Nokta. Teşekkürler.

https://kap.org.tr/tr/Bildirim/841227 #dardl hissesi ile ilgili olarak aldığım ama satmadığım bir hisse için açığa alış yada satış birde brüt takas uygulaması gelmiş şahsıma. Anlamadığım bu hissede açığa satış yada kredili işlem yok ! Zaten ben aldım 8 aydır tutuyorum .
    netaş 13 liradan aldım, 35 den sattım, 40 dan aldım 50 falan olmuştu, dedik ki 80 olur, anında şikayet ettiler, SPK çağırdı, gittik ifade verdik, hesaplara baktılar işlem yapmadılar, sonra soğuttular bizi senetten. O rakamlarda satmıştım, senet 302 liraya gitti.

Valla Tuncay da o zaman beraber yazardık Netaş'da, şimdi yazıyı okudum ve üzüldüm, Ky nın yanında olanları karalamaya çalışıyorlar, Dardanel de bunlar varsa yarın bende incelerim ve az az yatırım yapmaya başlarım. 10 küsür yıl önce bunlar aynen netaş da yaşandı ve biz sadece izledik.

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    frigoya da dikkat 2 den 15.30 olmuş
    Ondanda almıştır.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Önder Tavukçuoğlunun Twitter'daki açıklaması; adam yoğurdum ekşi demiyor
    Bu arada bu konu ile kendimi @spkgovtr ya ihbar ediyorum. hesaplarım incelensin . Nokta. Teşekkürler.

https://kap.org.tr/tr/Bildirim/841227 #dardl hissesi ile ilgili olarak aldığım ama satmadığım bir hisse için açığa alış yada satış birde brüt takas uygulaması gelmiş şahsıma. Anlamadığım bu hissede açığa satış yada kredili işlem yok ! Zaten ben aldım 8 aydır tutuyorum .
    muhtemelen gözaltı pazarından çıkınca satacaktı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    Sayın volkan izmir

Aksam üstü kap düşen haberle ilgili düsünceleriniz nelerdir hisse olumlu olumsuz cok yorum var hisse üstündeki baskı kalkar gibi algiliyorum bu durumu siz nedersiniz
    Evet sn. Volkan ses verin , yorum ve teknik analizlerinize hasret kaldık.☺️

Yatırım tavsiyesi değildir.

Fiyat 1 ile 1.5 arasında bazı kurumlardan yoğun alımlar oldu alan malum kişi şüphesiz kötüledi topladı sonra haber akışı ile yükseliş vs petkm den ceza yiyen kişi nasıl ceza aldıysa malum kişi de yemeli ısrarla vatan millet diyenlere temkinli yaklaşmalı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 200/300 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •