Sayfa 78/300 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 617 - 624 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Şirketimizin yükselen dolar kuru ve faiz giderleri nedeniyle 9 aylık bilançosuda kötügelecek büyük ihtimalle.....

ama borcun artış hızı 3.çeyrekten sonra durur ve geriler diye düşünüyorum.....

Ancak kısa ve orta vadeli çok fazla artacağını da düşünümüyorum. Bu şahsi fikrimdir her şeyden anlasak zengin olurduk zaten... ;)
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Sabah 200 lot için alım talimatı vermiştim......

Günlük işlem hacmi şimdiye kadar 200 lot olmuş.....

bütün işlem hacmini ben yapmışım....

kendimi değerli hissettim bir an.....

3. Bu haftaki Ekonomist Dergisi'nde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Balıkesir Otoyolunun inşaatına devam edildiği Çanakkale 1915 Köprüsü ile bölgedeki arazilerin önemli miktarda değer kazandığı ve inşaatın bitmesi ile bu değerin çok daha fazla artacağı ile ilgili bir haber vardı....

Şirketimizin bu güzergahta yaklaşık 100 dönümden fazla konut ve işyeri yapılabilecek arazisi var. Bu arazide daha fazla değerlenecektir....

Orta ve uzun vadede bu arazilerden olumlu anlamda çok şeyle rbekliyorum....

Diğer yandan şirketimizin ihracatından önemli artışlar ldu ve oluyor buda şirketimiz için olumlu bir haber....

Borcumuz yüksek ama bence artma potansiyeli daha yüksek....

Ha tabi bu artacağı anlamına gelmiyor tabi

saygılarımla

4. carlislecllen sen ne içtin

5.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    carlislecllen sen ne içtin
    Didi......... ;)

6. milleti yanlış yönlendirme ayrım tavsiyesi degildir yoksa şirkette işemi başladın sen

7. köprü ve yollar la şirketin arsasının hiç bir ilgisiyok

8. şirket iyi çalışıyor satışları çok iyi dersen binebze anlarım seni yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 78/300 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •