Sayfa 96/300 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 761 - 768 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Piyasaya son zamanlarda çıkan tüm ürünlerin üzerinde Dardanel yazmasına ragmen, bu ürünler niyazi önen gıda nın ürünleridir. Karın muhteremin direkt cebine girdiği ürünler. Bunlar dardanel de üretiliyor. Ama zararına üretiliyor. Biz bununla övünebilirmiyiz. Bu Dardenel in içini boşaltma operasyon unun bir parçası.

Zamanında esemin patronunun karısı adına sporpark adında şirket kurmuşlardı .esem ürettiklerini cüzi bir karla bu şirkete satıyordu. O şirkette yüksek karla başka yerlere,,,tabii bir üçkağıtöılıkları bu değildi, asıl üç kağıt 4 milyon lira etmeyen elektropak şirketini esems 40 milyona kakaladı...sonra da gümledi.spk nin yüzünden tabiii.onca şikayet yazdık,suç varsa gereği yapılır, gibisinden geçişttirmelik cevaplar,3 yıl sonra halkıymışsınız, patron size kazık atmış,gidin mahkemeye verin dedi...adaletini öptüğümünün ülkesi..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. carlislecullen bide cevap yaza bilsen

4. Ben bu kağıtta yanılmıyorsam 48 kuruşu gördüm ve ciddi hisse vardı.ne zamandır yazıyorum bu adamın niyeti bozuk.yok şu kadar ciro yok şu kadar ihracat..ya bir kişi bana anlatsın o kadar ciro var kar nerde.edilen karı nereye harcadı.2 tahsisli yaptı nereye harcadı.arsanın 1/5 ini sattı ingden para çekti eeee.bakın özsermaye -300 milyon.artık anlayın iyi ciro iyi kar demek değil bizim için.
    İyi ciro iyi kar mr no için...ytd.

5. 59 gördü geymenli buarada niyazi fabrikayı batırmadıya ÇALIŞIYOR ADAM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

6.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    Oysa şirketimiz bunca borcuna rağmen halihazırda üretime , satışa ve ihracata devam ediyor. carlislecullen siz ilk önce şirketin için deki fonu bir açıklarmısınız niyazini beyin 1400000 milyon lotunun rehinli olduğu hala cevap yazmamışsın niyazi önenin dardanelin büyük ortagımı ufak ordagımı maaşlı çalı sanımı burada manisalı kardes söylediklerine sonuna kadar katılıyor yorum şirketin tetikçileri yine çıkmış ortaya yine bir plan var yine yatrım tavsiyesi degildir
    Onu şirketin sahibine soracaksın arkadaşım bana değil........

Ya da Spk'ya.
    ------------------------------------
    Not : Bu arada dün satış rakamlarını yanlış yazmışım.....

30 eylül 2017 : 168.647.314

30 eylül 2018 : 245.981.199 tl olacaktı....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. Dardanel/Önen: 2019 yılında ihracatta çok agresif büyüme planlarımız var-Dünya

Dardanel son dönemde girdiği yeni işlerin başarılı olması ile hızlı bir büyüme dönemi yaşıyor. Şirketin balık ekmekle sushiyi birleştiren balık restoranı Dardenia sağlıklı bir büyüme içinde yurtdışı açılımı hazırlığı yapıyor.

Dünya'dan Özlem Ermiş Beyhan'ın haberine göre, Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Önen bu yılı yüzde 40 büyüme ile kapatacaklarını, hedeflerinin de üzerine çıktıklarını, 400 milyon TL’lik ciroyu şimdiden yakaladıklarını söyledi. Önen, 2018 hedeflerinin ise yüzde 50 büyüme ile 600 milyon TL olduğunu açıkladı.

Önen, bu yıl ise ihracat cirosunu 3’e katlamayı hedeflediklerini belirterek şöyle devam etti: “2019 yılında ihracatta çok agresif büyüme planlarımız var. Bunun gerçekleşmesi adına 2 milyon euro’luk bir yatırım yapıyoruz. Atıştırmalık, hazır yemek ve donuk balık ürünlerimizde yeni pazarlara açılma hedefimiz var.”

Haberin tam metni:

https://www.dunya.com/sirketler/dard...-haberi-434404
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Şirketin agresif büyüme planları varmış ama yazamıyorum.....

Arkadaşlar kızıyor
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Sayfa 96/300 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •