Sayfa 57/300 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 449 - 456 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Tarih boyunca daha bu hisseden alıp ta kar eden olmamıştır. Bu sahtekarlar uçuyoruz derler milletin eline verirler batıyoruz derler kağıt toplarlar. 0.80 den topladıkları kağıtları şimdi arsa diyerek 2 üstünden milletin eline vermeye çalışıyorlar. Arsayı yok parasına taşeron şirkete devredip şirketin içini boşaltacaklar. Taşeron firmada inşaatı kendileri yapacak.
    Dudullu fabrikası nın önünde kocaman DARDANEL yazıyor. Bu fabrika dardanel inmi niyazi önen gıda nın mı. Niyazi önen gıda dardanel e marka kullanma parası ödüyor mu. İçerde dardanel adına alınmış teşvikle alınan makineler var. Bu makineler için dardanel e para ödeniyor mu. Niyazi önen gıda yıllarca dardanel in ürettiği ürünleri kağıt üzerinde satış gösterip para kaydırarak kurdular. Bu adamlar sahtekar. Hiç bir dediklerine kanmayın.

2. http://www.halkinhabercisi.com/turki...dulluda-acildi
    Bu haberde fabrika yı görebilirsiniz. Önünde neden dardanel yazıyor. Dardanel markası kimin. Neden niyazi önen gıda dardanel ismini kullanıyor.

3. hitit cevap veremedigine göre manisalı ya inanmaya başladım zaten hitit şirkete yakın bir arkadaştı tuahanda sesiz kaldıgına göre oda umudunu yitirmişmidir acabaaaa yatrım tavsiyesi degildir

4. Arkadaşlar hergün girip ne yazalım.
    Burası günde "5" kez işlem gören bir tahta. Manisalı arkadaşın subjektif yaklaşımları var bir çoğuna katılıyorum zaten.
    Benim için bozulma yok şimdilik.
    Tacirler 2.20/25 aralığında destek idi.
    Bugün osmanlı bozdu tahtayı.
    Ben kendi adıma Ocak ay'ına kadar buradayım.

5. Umudumu yitirmedim çünkü karar vericiler faaliyet kazancı/finansal borç acmazindaki şirketlere yaklaşımlarını belirttiler. Bu bile Ocak ay'ını görmemizi gerektirir kanımca.
    YTD..

6. Olayın özetini anlatayım.
    Dardanel taşınacağım diyerek devletten teşvik alıyor. Devlet " Dardanel" e teşvik veriyor. Bu parayla dardanel Dudullu ya fabrika kurup içine makineler alıyor. Çalışan işçilerin parasını ödüyor. Malı üretiyor. Maliyetinin altında fiyatla Mr NO markasıyla NO gıdaya 1 e veriyor. Niyazi önen gıda bunu 5 e piyasaya veriyor.
    Ha bunu nasıl kılıfına uyduruyor derseniz Niyazi önen gıda dardanel e fason mal yaptırıyor gibi görünüyor. Tabi adamların dardanel umurunda değil. Bu dardanel in içini boşaltma operasyonudur. Milletin savcısı hakimi feto davalarıyla uğraşmaktan bunlarla uğraşmıyor. Fabrika dardanel in, makineler dardanel in,işçi dardanel in, hammaddeyi dardanel alıyor. Malı niyazi önen gıda satıyor. Daha önce balık konservelerini de böyle satıyor du. Niyazi önen in şahsi parası emin olun dardanel in borcundan iki kat büyük tür. Dardanel in parasını çalarak servet edindi. Ky nin hakkını yedi. Dardanel in içini boşalttı. Şimdi arsayı çalacak. Hayrettin çetinkaya inşaata bakın. Ne işi yapmış. Bu 500 milyonluk proje. Daha 1 milyonluk iş yapmamış. Zaten o şirket alıyor gibi görünecek ama niyazi önen alacak. Tabi yok parasına. Arsa değeri şu an 80 milyon dolar. Ama dardanel in kasasına girmeyecek. 280 milyon tl dardanel i Gözaltından çıkarır. Ama hırsızlar çalmazsa. Büyük bir inşaat firmasıyla anlaşmayıp hayrettin le anlaşma yapması bu arsa parasını çalacaginin göstergesidir.
    Hitit bunları ilet beni patronun mahkemeye versin. Ben belgeleriyle hazırım.

7. Bende kendi adıma burdayım. Ben çok araştırdım ve yasal olmayan bir konuya rastlamadım. Her kişi istediğini düşünür. Benim felsefem varsa bir beklenti şirket geberiklen bir başka deyişle bebekken alınır. Bu benim düşüncem. Ben hadi şirkete beraber gidelim dediğimde kimse gelmedi. Klavye delilanlılığı yapılıyor.bu adil değil saçma sapan mevzuattan bir haber düşünceler paylaşılıyor.hayırlısı.

8.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Olayın özetini anlatayım.
    Dardanel taşınacağım diyerek devletten teşvik alıyor. Devlet " Dardanel" e teşvik veriyor. Bu parayla dardanel Dudullu ya fabrika kurup içine makineler alıyor. Çalışan işçilerin parasını ödüyor. Malı üretiyor. Maliyetinin altında fiyatla Mr NO markasıyla NO gıdaya 1 e veriyor. Niyazi önen gıda bunu 5 e piyasaya veriyor.
    Ha bunu nasıl kılıfına uyduruyor derseniz Niyazi önen gıda dardanel e fason mal yaptırıyor gibi görünüyor. Tabi adamların dardanel umurunda değil. Bu dardanel in içini boşaltma operasyonudur. Milletin savcısı hakimi feto davalarıyla uğraşmaktan bunlarla uğraşmıyor. Fabrika dardanel in, makineler dardanel in,işçi dardanel in, hammaddeyi dardanel alıyor. Malı niyazi önen gıda satıyor. Daha önce balık konservelerini de böyle satıyor du. Niyazi önen in şahsi parası emin olun dardanel in borcundan iki kat büyük tür. Dardanel in parasını çalarak servet edindi. Ky nin hakkını yedi. Dardanel in içini boşalttı. Şimdi arsayı çalacak. Hayrettin çetinkaya inşaata bakın. Ne işi yapmış. Bu 500 milyonluk proje. Daha 1 milyonluk iş yapmamış. Zaten o şirket alıyor gibi görünecek ama niyazi önen alacak. Tabi yok parasına. Arsa değeri şu an 80 milyon dolar. Ama dardanel in kasasına girmeyecek. 280 milyon tl dardanel i Gözaltından çıkarır. Ama hırsızlar çalmazsa. Büyük bir inşaat firmasıyla anlaşmayıp hayrettin le anlaşma yapması bu arsa parasını çalacaginin göstergesidir.
    Hitit bunları ilet beni patronun mahkemeye versin. Ben belgeleriyle hazırım.
    Manisalı doğru söylüyor bencede

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 57/300 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •