Sayfa 36/300 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 281 - 288 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Ben kendi adıma görüşüyorum ancak halen sonuç elde edemedim. Bir takım bilgiler var ama burda paylaşmak doğru olmaz yasal değil. Ama şunu söyleyebilirim durum çok farklı ve şimdilik yolunda. Çanakkaleye gitme teklifimde halen geçerli

2. Halka acik olmasi gereken bilgiyi paylasmak suc degildir sonucta bu bilgiyi veren sirketin yetkilileri..yatirimci iliskileri bu yuzden var

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4. Çanakkale geçilmez oldu. 😊
    Ne 2.50 imiş be arkadaş.

5. Aslinda bu bilancoyla buralarda kalmasi bile guclu ve hikayesi oldugunu gosteriyor..unutmayin ki bu sirket hala gozalti pazarinda ve eksi ozsermayeli..ona ragmen yabanci ilgisi var..bu ortamda bu sene ikiye katladi ve basit mantikla beklentisi oldugunu gosteriyor..beklemeye deger bence..sizce??..ytdegildir

6. Hikaye var da..
    Masal olmasa 😊
    Arkadaşlar ben (şu an) sadece teknik bakıyorum ve 2.25 / 2.50 şimdilik izliyorum.
    Teknik'in çalışıp, temel'in arkadan gelmesini bekliyorum.
    Ortaklık olursa bu haltları ( afedersiniz ) ama yedirmezler adama hele ki yabancı olursa..!
    Istediği gibi at oynatamaz. Elindeki hisseleri temlik olarak verdiğini düşünürsek, geri alırken aynı fiyat dan almak isteyeceğini de düşünmeliyiz. ( Patron'un )
    Daha ne kadar bekletir ?
    Gerekli finansı sağlayıp hisseleri geri alana kadar..
    Bunları da göz ardı etmemeliyiz sanki.
    Tahta 2.25/50 aralığında sıkıştı ve yön arayışında ve hacim düştü bu bir yukarı dönüş sinyali olabilir.
    Izleyip göreceğiz.
    Sağlıcakla.

7.  Alıntı Originally Posted by borsacizade Yazıyı Oku
    Araplar mi aliyor yoksa..ytdegildir

Sayfa 36/300 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz