Anket Sonuçlarını Gör: Sizce En İyi Forex Şirketi

Oylayan
30. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Admin Markets

3 10.00%
  • İc Markets

8 26.67%
  • Pepperstone

2 6.67%
  • Klas Fx

1 3.33%
  • Tickmill

4 13.33%
  • Alpari

4 13.33%
  • Fxpro

2 6.67%
  • XM Forex

4 13.33%
  • Fbs Forex

2 6.67%
  • Orbex

0 0%
Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
Arama sonucu : 64 madde; 41 - 48 arası.

Konu: En İyi Yurtdışı Forex Firması

1. icm pepperstone ve fxopen üçündede param kaldı karlarımın üstüne yattılar.
    icm ekran dondurma yaptı ciddi derecede işlemlerimi baltaladı fxopen hesabımı dondurdu pepperstone sadece depositimi iade etti ama karları vermedi.Hepsi ECN olduğunu söylüyordu ama kullandığım expertin sistemlerini bozduğunu idda ettiler.ECN olup nasıl sistemlerini bozabilirimki?Küfür etmek istiyorum çünkü dürüst firma bulamıyorum.Yerlilerde ise kaldıraç yüzünden işlem yapmam imkansız.
    tickmillden 1 kere para çektim ukden FCA hesap açtım inatla beni şeysellere geçirmek için hergün arıyorlar hesabım biraz büyüdü ciddi korkmaya başladım.

Gerçekçi olmak gerekirse, majör çiftlerde kaldıracın artırılması gerekiyor.

50.000 alt limitle zaten küçük yatırımcıyı koruyorsun, TRY çiftlerinde de 1:10 kaldıraç kalsın ... ama EUR, USD, JPY, GBP vs majörlerde kaldıracın 1:25 gibi bir seviyeye çekilmesi hem makul, hem de mantıklı olandır.

3. Hadi bakalım yeni hafta yeni heyecan
    31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? adlı anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim
    Çok ilginç sonuçlar var...
    Oy sayımız da baya arttı hani....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...27#post3252127

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4.  Alıntı Originally Posted by Altaylı Yazıyı Oku
    Gerçekçi olmak gerekirse, majör çiftlerde kaldıracın artırılması gerekiyor.

50.000 alt limitle zaten küçük yatırımcıyı koruyorsun, TRY çiftlerinde de 1:10 kaldıraç kalsın ... ama EUR, USD, JPY, GBP vs majörlerde kaldıracın 1:25 gibi bir seviyeye çekilmesi hem makul, hem de mantıklı olandır.
    KY yı korumak isin servisi idi, ana sorunları TRY nin değer kaybının forex kaynaklı olduğunu düşünmeleri idi. 3,60-90 bölgesinde alının bir karar idi, 3,50 altına geldiğinde haklı olduklarına da inanmişlardı. 7,00 üzeri oldu. Yani bir derde deva olmadı.
    TRY lerde %5 indirsin, ama geri kalanda 1:25 fazlası ile yeter. Dışarı çıkan paranın da çoğu döner.

Günaydın cafe
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yanlış topikmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Dukascopy den uzak durun arkadaşlar. Görünürde profesyoneller, hesap açmak zordur, isviçre bankası filan diyorsun. Hepsi hikaye. Gerçekte Latvia da kurulu Rusların sahibi olduğu dolandırıcı bir firma.
    Kaybettiğiniz sürece firmanın bir sıkıntısı yok. Ne zaman ki kazanmaya başladınız, yakın takibe alıyorlar. Hemen slippage ile vuruyorlar. Ardından saçma sapan zamanlarda ekran donmaları veya platforma girememe başlıyor. Ardından platformda işlemleriniz fiyatı gördüğü halde gerçekleşmez, verdiğiniz emir önce gerçekleşmiş olarak görünür ama bir bakmışınız fırsat kaçtıktan sonra işlem gerçekleşmemiş vs vs. Sizi ne yapıp edip sistem dışına atıyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Dukascopy den uzak durun arkadaşlar. Görünürde profesyoneller, hesap açmak zordur, isviçre bankası filan diyorsun. Hepsi hikaye. Gerçekte Latvia da kurulu Rusların sahibi olduğu dolandırıcı bir firma.
    Kaybettiğiniz sürece firmanın bir sıkıntısı yok. Ne zaman ki kazanmaya başladınız, yakın takibe alıyorlar. Hemen slippage ile vuruyorlar. Ardından saçma sapan zamanlarda ekran donmaları veya platforma girememe başlıyor. Ardından platformda işlemleriniz fiyatı gördüğü halde gerçekleşmez, verdiğiniz emir önce gerçekleşmiş olarak görünür ama bir bakmışınız fırsat kaçtıktan sonra işlem gerçekleşmemiş vs vs. Sizi ne yapıp edip sistem dışına atıyorlar.
    Oyle mi?
    Bence broker yapan birsey dir genellikle. ...

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •