Sayfa 448/478 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon
Arama sonucu : 3820 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Hadi 35 milyon lotun 15 milyonunu satsın gerisi ne olacak acikcikar ne olacak yarin savaş var ama düşünün spk tek galip için bülten yayınlıyor genelde 1 yıl sonra cezaları keser ya galibe çalışıyor ya da galibe savaş açtılar ytd
    Ben bunun arkasından Albaraka yönetimden de bedelli açıklaması gelirse şaşırmam

2. 30 milyon lot almış.Şaaaaakkkk bi 30 daha alır.Albaraka yönetimi ve ky bi şaşırır ne oluyor derr.Sonra şaaakkkkkk bi 30 daha alır.Şak şak şak tebrikler galip ağa.Zaten bi galip şerefsiz gerisi herkes şerefli değil mi?Borsada iseniz hemen hemen hepimizde biraz şerefsizlik vardır kanımca.
    Yukarıda yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.benim temennilerimdir.Yazdıklarıma göre hareket edilirse oluşacak olumsuz durumlardan sorumlu değilimdir.

3. T2 ye göre iki günde aldığı yaklaşık 15 milyon lot var bugünün çoğunu işten sattı elinde olmamış olacak eline somut yarin ve perşembe geçecek doğru diyorsun egee yanlış bilmiyorsan nesli kardes ytd

4.  Alıntı Originally Posted by oneal Yazıyı Oku
    Ben bunun arkasından Albaraka yönetimden de bedelli açıklaması gelirse şaşırmam
    ulen adam kaç milyon para yatırmış bu operasyonu yapacak adam bu forumlarda yorum yapacak adamına kadar tutar yahu.Bunca operasyon yapmış adam hangisinden zararlı çıkmış.Zararlı çıksa bu parayı nereden bulacak.Bedelli gelse ne olacak çeker hisseyi 10 tlye 1 senede dağıtır malı ne olacak yani.
    Yukarıda yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.benim temennilerimdir.Yazdıklarıma göre hareket edilirse oluşacak olumsuz durumlardan sorumlu değilimdir.

5.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    30 milyon lot almış.Şaaaaakkkk bi 30 daha alır.Albaraka yönetimi ve ky bi şaşırır ne oluyor derr.Sonra şaaakkkkkk bi 30 daha alır.Şak şak şak tebrikler galip ağa.Zaten bi galip şerefsiz gerisi herkes şerefli değil mi?Borsada iseniz hemen hemen hepimizde biraz şerefsizlik vardır kanımca.

https://www.youtube.com/watch?v=RJpIYsFVSfk

6. bunun defter degeri kac acaba hiç hesaplıyan oldumu yıllarda diplerde yataya baglamıs durmus110 1.50 arasında gidip gelmiş

sanki defter degeri 3 kusurler gibi hesapladım ustadlar bi yazarsa daha guzel olur

kesinlikle ytd

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    ulen adam kaç milyon para yatırmış bu operasyonu yapacak adam bu forumlarda yorum yapacak adamına kadar tutar yahu.Bunca operasyon yapmış adam hangisinden zararlı çıkmış.Zararlı çıksa bu parayı nereden bulacak.Bedelli gelse ne olacak çeker hisseyi 10 tlye 1 senede dağıtır malı ne olacak yani.
    Madem bu kadar çok Biliyorsun eminsin yatır bütün paranı boşuna ne burada yorum yazıyon millete yoruyorsun kendini

8.  Alıntı Originally Posted by oneal Yazıyı Oku
    spk 3 gün sonra gene aldıkları için ceza vermeyeceği ne malum galip riske atar mı kendini bundan sonra !
    cocuk oyuncagı degıl 3 gunde bır, bır ceza daha verdım demezler.keske oyle bırsey olsa ayrıca...almıstırda ondan ceza verıyordur bır daha ceza verecek olsa..e alınca yukselırmı hısse??

Sayfa 448/478 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •