Sayfa 8/23 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 57 - 64 arası.

Konu: RALYH Ral Yatırım Holding a.ş

1. 200 milyonluk ihalelerde devlerle yarışma hakkına sahip olan ve halka açık Bişas’ı alarak sermaye piyasalarına adım atan Ral Yapı’nın patronu Rıza Kandemir, Borsa Gündem’e konuştu. İşte inşaatta, enerjide dev planlar…

2. BİSAŞâ€™I BORSA İSTANBUL’UN ‘BİRİNCİ LİGİ’NE TAŞIYACAK!

“Benim işim taahhüt†diyen ve inşaat sektöründe örnek projelerle adından söz ettiren Ral Yapı’nın hakim ortaklarından Rıza Kandemir, satın aldığı halka açık Bisaşâ€™ı da borsanın birinci ligine taşımayı taahhüt ediyor.
    Ral Yapı, bildiğimiz ‘kiralık müteahhit’lerden biri değil çünkü, inşaatlarda kullandığı milyon euroluk vinçler, eskalatörler, kalıplar, iğneden ipliğe her alet ve edevat şirkete ait.
    Bugüne kadar kazandığı yüzlerce milyon dolarlık ihaleleri taahhüt ettiği tarihten önce tamamlamış olması da kamu ihalelerinde Ral Yapı’yı öne çıkaran önemli bir özelliği.

3. benden başka tahtaya bakan yok galiba;
    direnç 1,2098/ 1,26489 / 1,3912
    yavaş yavaş nasipse.....

4. geç kalmayın ytd.

5. inşallah olur

6. Sayın labirent;

Bu yukarıda verdiğiniz heberler eski.Rıza Kandemir bu açıklamaları borsagündeme yaptığında hisse fiyatı 1.75-1.80 civarındaydı.Bu beyanatlara güvenipte mal alanları sağlam çarptılar.0.90 lar görüldü.Şimdi şimdi yeni yeni bi hareket başladı.

7. yakında ihale ilgili bir haber duyarsan şaşırma... benden demesi, görüş sadece beni bağlar mı bağlar.

8. https://i.hizliresim.com/YgpBgz.jpg

bu memlekette doğru demeyeceksin.... inanmak yada inanmamak. bakın kademelere ve görün............

Sayfa 8/23 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •