Sayfa 118/466 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 937 - 944 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Peki, fabrika da üretim vardı devam edermi, nasıl etkiler bi tahmin edebilir misiniz

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    henüz bitmedi,istinaf mahkemesinin kararı beklenecek(bir nevi temyiz)ve son karar mercii olacak...bozabilirde onayabilirde,
    onarsa genpofer jeneratör bitmiş olacak ve iflas tan satılacak.
    ancak gen yatırım holdingin durumu ne olur o konuda hukuki ve detay bilgim yok....gen yatırım holdingin hukuki varlığı devam edebilir.Mesela genpower holdingin varlığı devam edecektir(bünyesinde polisaçın olduğu müjdatın diğer holdingi)....iflası verilen sadece genpower jeneratördür.Sabredelim hala dağın arkasın dada olsa bir umut vardır. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    henüz bitmedi,istinaf mahkemesinin kararı beklenecek(bir nevi temyiz)ve son karar mercii olacak...bozabilirde onayabilirde,
    onarsa genpofer jeneratör bitmiş olacak ve iflas tan satılacak.
    ancak gen yatırım holdingin durumu ne olur o konuda hukuki ve detay bilgim yok....gen yatırım holdingin hukuki varlığı devam edebilir.Mesela genpower holdingin varlığı devam edecektir(bünyesinde polisaçın olduğu müjdatın diğer holdingi)....iflası verilen sadece genpower jeneratördür.Sabredelim hala dağın arkasın dada olsa bir umut vardır. ytd
    Teşekkür ederim yorumlar için kardeşim

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ayrıca tamamen spekülatif yazıyorum,hiç de gerçek olmayabilir...Müjdat bünyesinde değişik isimlerle jeneratör üretiyordu,mesela mykraft gibi,,,belkide genpower önemli varlıklarını oraya aktarmışta olabilir...aktarmış olsada o paravan şirketler genyatırım holding bünyesindemidir,,,bilemeyiz,,,eğer aktarmışsa küçük bir kayıpla tüm borçlarından kendisini kurtarabilir,,,ama bizim durum ne olur bilinmez...siz yine bence gitmiş gibi düşününde günün birinde geri dönerse,,,büyük ve güzel bir süpriz yaşamış oluruz....ENSEYİ KARATMAYALIM......YTD.

4. özür dileyerek bir düzeltme yapmalıyım....istinaf mahkemesinin kararının son mercii olduğunu yazmıştım,,düzeltme şöyle olacak...istinaf mahkemesi birinci derece mahkemenin kararını dentleyecek,uygunsa uygun diyecek,uygun değilse uygun değildir diyecek(yani kararı bozabilecek),,,,istinaf uygun derse,,,,bu kez temyiz yolu açılacak.....yani üç aşamalı karar silsilesi olacak......
    önceki yazdiğim yazıyı bu şekilde teknik yönden düzeltiyorum...ytd

5. Yani hala bayağı bir yolumuz var...Yaklaşık bir yıl daha oyalanırız.

6.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    ben o hisseleri alırım, çarşamba günü alabilirim 15 kuruştan..

ona ilaveten, 10 kuruştan, 80bin lot daha alabilirim. ( beklediğim para var, gelirse eğer)

bugün, mgk toplanacak ve olağanüstü hali 3 ay daha uzatacak. mahkemeden OLUMLU sonuç çıkma ihtimali yok...

şimdi ben mesaj attım ya, ÇIKAR YİNE MEÇHUL ALICILAR ORTAYA....( HİSSELERİN TÜMÜNÜ 40 KURUŞTAN ALACAKLAR VESAİRE...

telefon numaram 0 533 422 33 54.

kot dışında virman yolu ile devir oluyomuş. Garanti yatırıma sordum. hesabıma hisse virmanlarsınız, sonrasında parayı yollarım hesabınıza. önceden, elden, kefaleten vesaire teklif etmeyelim birbirimize lütfen....
    10 gün önce bunu yazdığımda, bana ölücü, yalancı falan vesaire diyen birileri vardı galiba.

satmayanlara teşekkürler.

gerçi ben ERTELEME bekliyodum, ondan dolayı hisse istiyodum. İFLAS beklemiyodum.

7. Henüz nihai karar verilmedi.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. burda milletin ağzına bakacağınıza, açın mevzuat.gov.tr yi, 2-3 tane kanunu okuyun, yalan yanlış hayallere de kapılmayın.

istinaf , kararın icrasını durdurur mu? DURDURMAZ GÜZEL KARDEŞİM.

Başvurunun icraya etkisi
    MADDE 350- (1) İstinaf yoluna başvurma, kararın icrasını durdurmaz. İcra ve İflas
    Kanununun icranın geri bırakılmasıyla ilgili 36 ncı maddesi hükmü saklıdır. Nafaka kararlarında
    icranın geri bırakılmasına karar verilemez.

Madde 36 – (Değişik: 2/3/2005 – 5311/5 md.)
    İlâma karşı istinaf veya temyiz yoluna başvuran borçlu, hükmolunan para veya eşyanın resmî bir mercie depo
    edildiğini ispat eder yahut hükmolunan para veya eşya kıymetinde icra mahkemesi tarafından kabul edilecek taşınır rehni
    veya esham veya tahvilât veya taşınmaz rehni veya muteber banka kefaleti gösterirse veya borçlunun hükmolunan para ve
    eşyayı karşılayacak malı mahcuz ise icranın geri bırakılması için bölge adliye mahkemesi veya Yargıtaydan karar alınmak
    üzere icra müdürü tarafından kendisine uygun bir süre verilir. Bu süre ancak zorunluluk hâlinde uzatılabilir.

ALACAK MİKTARI KADAR TEMİNAT GÖSTER, DURSUN....

Sayfa 118/466 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •