Sayfa 151/467 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3729 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    arkadaş pınar uslu yu cep telefonundan aradım bilgi istedim kafamdaki soruları sordum oda bizim firmada yatırım danışmanı arkadaşlarımız var bu konuları onlar ile paylaşabilirsiniz dedi bende cevaben telefonlara bakmıyorlarki kime neyi anlatacam dedim pınar hanımda ben kendileri ile görüşecem bir daha böyle sıkıntı olmayacak size sözveriyorum dedi ve dediğini yapmış helal olsun
    Muud ve Masal Servisi'nden yararlanmak isteyen aboneler, 0800 314 11 66 numaralı telefonu ücretsiz olarak arayabilir. Bu serviste yer alan tüm içerikler, uzman psikologlar denetiminde hazırlanmaktadır.

BELEŞE VARKEN, PARA VERİP DİNLEMEYE NE GEREK VAR......

Alıntı Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    son kalan rakam :114.000 lot
    [sıze=4]genyh ile ilgili hisse alımım bitmiştir.[/sıze] Ihtiyacım olan hisse miktarı tarafıma vekalet edilmiştir. Bu durumda batmış hisseleri daha fazla almak yanlış olacağını düşündüğüm için alımım durmuştur. Saygılarımla murat doğan
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 08-11-2017 saat: 21:19. Sebep: imla
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3. Genpower jeneratör batı gen yatırımdamı bat ti bizim hisseler ne olcak

4. Bu adam jeneratörden başka bir iş yapmıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Çetin bey Yazıyı Oku
    Genpower jeneratör batı gen yatırımdamı bat ti bizim hisseler ne olcak
    Benim yaptığım gibi özpaş marketten veya herhangi bir marketten en az 0,50ml olmak kaydı ile soğuk bir su alıp üzerine içeceksiniz inanın bana hiç bir şey kalmıyor ne hisse kalıyor nede öfke hepsi yok oluyor

6.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Benim yaptığım gibi özpaş marketten veya herhangi bir marketten en az 0,50ml olmak kaydı ile soğuk bir su alıp üzerine içeceksiniz inanın bana hiç bir şey kalmıyor ne hisse kalıyor nede öfke hepsi yok oluyor
    Ağzına sağlık üstad biz Türklerin en kolay yaptığı şey .Pp Allah'ından bulsun diyoruz ama Allah da hangi biriyle uğraşsın .Pp o kadar çok ki bunların sayısı .Pp

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gerekçeli iflas kararının şirket yetkilileri veya müdahillere tebliğ edilip edilmediği konusunda bilgisi olan var mı

8. Mahkeme karae alalı 2 haftayı geçti. Spk sitesinde bir açıklama yok. Feniş alüminyum bile açıklama gönderdi istinafa başvuracağız diye. Bunlardan ses seda yok. Ytd.

Sayfa 151/467 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •