Sayfa 187/467 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Belki olursunuz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
    Genpower Lojistik diye bir firma kurulmuş sanırım. Genpower ismini kullanmış guruptan bağımsız. Bu firmanın yetkilisi Alev KARA. Telefon numaraları Fabrikanın numaraları. Peki, bu bina hangi para ile yapıldı diye niye soran olmaz. Benim aldığım eve kredi harici koyduğum paraya nereden buldun deyip gelir vergisi tahakkuk eden Maliye bu adama niye bulaşmaz. Fabrikanın bir elemanı, kendisi maaşlı eleman, 2 yıldır 70 kişinin maaşını hesabından yatırır. Bu parayı sen nereden buldun diye niye sormazlar. Ha oda desin ki şu satışın parası hesabıma geldi ben de işçi ücretlerini yatırdım. Güzel. Peki normal akışı içinde şirket kayıtlarına girdi mi o para? Soran yok. Daha bir çok konu var. Bunları ciddi ciddi öğrenmek istiyorum. Ben de zengin olmak istiyorum. Sildiği bilançolardan acaba 11. ağır cezanın haberi var mı? Kırcıya bu jeneratörleri satmadığını ikrar ediyor. Buna acep yargı ne diyecek? Ben bilgilenmek, öğrenmek, zengin olmak, girişimci olmak istiyorum. Ben de iş adamı olacağım. Fabrikanın yanındaki helikopter pistini Müjdat bey hiç kullanamadı sanırım. Ben iş adamı olunca boynuz kulağı geçer misali, fabrikamın yanındaki helikopter pistini kullanacağım. Uçan iş adamı olacağım ben. Ben öğrenci olmak istiyorum. İlk tahsilimi Müjdat beyden yapacağım. Sonraki kısmını da, Prof Dursun Ali ALP den tamamlayacağım. Ama bana fırsat versinler.
    YETEDE :D

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Genpower Lojistik diye bir firma kurulmuş sanırım. Genpower ismini kullanmış guruptan bağımsız. Bu firmanın yetkilisi Alev KARA. Telefon numaraları Fabrikanın numaraları. Peki, bu bina hangi para ile yapıldı diye niye soran olmaz. Benim aldığım eve kredi harici koyduğum paraya nereden buldun deyip gelir vergisi tahakkuk eden Maliye bu adama niye bulaşmaz. Fabrikanın bir elemanı, kendisi maaşlı eleman, 2 yıldır 70 kişinin maaşını hesabından yatırır. Bu parayı sen nereden buldun diye niye sormazlar. Ha oda desin ki şu satışın parası hesabıma geldi ben de işçi ücretlerini yatırdım. Güzel. Peki normal akışı içinde şirket kayıtlarına girdi mi o para? Soran yok. Daha bir çok konu var. Bunları ciddi ciddi öğrenmek istiyorum. Ben de zengin olmak istiyorum. Sildiği bilançolardan acaba 11. ağır cezanın haberi var mı? Kırcıya bu jeneratörleri satmadığını ikrar ediyor. Buna acep yargı ne diyecek? Ben bilgilenmek, öğrenmek, zengin olmak, girişimci olmak istiyorum. Ben de iş adamı olacağım. Fabrikanın yanındaki helikopter pistini Müjdat bey hiç kullanamadı sanırım. Ben iş adamı olunca boynuz kulağı geçer misali, fabrikamın yanındaki helikopter pistini kullanacağım. Uçan iş adamı olacağım ben. Ben öğrenci olmak istiyorum. İlk tahsilimi Müjdat beyden yapacağım. Sonraki kısmını da, Prof Dursun Ali ALP den tamamlayacağım. Ama bana fırsat versinler.
    YETEDE :D
    ünal bey yazdıklarından anladığım şu,biraz araştırıyorsun karıştırıyorsun,şunu bir öğrenir,yazarsan sewinirim,benim artık genjeneratörle ilgili beklentim yok o bitti.gerçi burada,sn murat bey istinafa baş vurmuş dilekçe makbuzunu yayınladı,ama benim onda bir umut ve beklentim yok....ben sadece şunun peşindeyim,Gen yatırım holdingin tüzel kişiliği devam edecekmi ,,,genyatırım devam edecekse yeni kuracağı şirketler genyatırım bünyesinde olacaksa ,genpower jeneratör gitsin...ytd..

4. Neden Genyh'te oluyor da Gnpwr'te olmuyor?

5. Arkadaşlar ticaret sicilde genpower lojistik diye bir firma bulamadım.Tam unvan bilgisini bilen var mı.Acaba bu bina yatırımı genyh bünyesindeki bir firma adına yapılmış olabilir mi.Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi.ytd.

6. Mesud kardeşim benim dememle olmaz, ben gen yatırım hissem var, gen yatırım ayakta kalsın şu an benim için kafi, sonra nasılsa içi dolar, senin genpower holding hissen var, sende doğal olarak onun devamını istersin, , doğru olan da bu zaten

ünal Guest
    Murat Bey'in açtığı dava, Mujdata al jeneratör fabrikanı sözleşme feshedildi. Benim sana borcum yok. Fabrikanın 270 milyon sermayesini de eksi yazmıyorum deyip, genyh yı kurtarmak umuduna Müjdat lehine zaman kazanımı olur. Müjdat kazığı iyice dipleme fırsatı bulur. Bu bir. İkinci hala genpower holding diye yirtinan arkadaşlar niye kendi sayfasında yazmaz. Üçüncü olarak o holdingin altın hissesi de gen yatırımın. Dördüncü olarak bunlar isim genpower olunca orayı ceneratörrr sanıyor idi. Anca uyandılar. Hala neyin derdindedir? Hala Müjdat ile anlaşmayı fesh Edip, verdiği zarar için şirketin maddi manevi tazminat hakkı var. Ama süre daralıyor. Sanmasın kimse, taşlar bağlı. Taş da mevcut sopa da. �� YeTeDe

8. Bizde iki senedin hissesi de var...

Sayfa 187/467 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •