Sayfa 192/466 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ŞOK ŞOK ŞOK İSTANBUL TOPLANTISININ KATILIMCILARI *******************

%1.2 HİSSEDARIMIZ ANTALYADAN SAYIN NURİ ÜNAL .. KATILMASINI BEKLERİM İŞİ OLMAZSA MUHAKHAK GELECEKTİR... GELEMEZ İSEDE SAYIN MESUT KEMAL ULU TEMSİL EDECEKTİR KENDİSİNİ
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Aynı hissedarlar ile istanbul toplantısından sonra 20 şubat 2018 de ANKARA DA sayın MÜJDAT USLU ile toplantı ve fabrika ziyareti VE CUMHUR BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYİP ERDOĞAN VE SPK BAŞKANI İLE GÖRÜŞME yapılması konusunda istanbul toplantısında karar alınacaktır..

Ankara toplantısında gündem maddeleri :

1 : Fabrika ziyareti
    2: Müjdat uslu ile toplantı
    3: Spk başkanı ziyaret
    4: Cumhur başkanımız ile görüşeceğim kabul ederse heyet olarak ziyarette bulunacağız... Muhtarları kabul eden devletimizin başı bizide elimdeki 8000 evrak ile kabul edecektir..
    5 : Anıt kabir ziyareti
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 06-01-2018 saat: 19:02. Sebep: imla

Duyuru

çok kıymetli yol arkadaşım sayın deniz bey de bu toplantılarda bulunacaktır... Kendisini şükranlarımı sunuyorum... Kendisine üstün zekasından dolayı tebrik ediyorum.. O DAVALAR AÇILACAK ADALET TECELLİ EDECEK...

Murat doğan

SPK NIN GÖREVLERİ ; ZİYARETİMİZDE BAŞKANA BU YAYINLANAN BİLANÇOLAR RAPORLAR , BAĞIMSIZ DENETİM FİRMALARI VE SAYIN NURİ ÜNALIN SPK YÖNETİMİNİ UYARDIĞI YAZILARINI İRDELEYECEĞİZ...

Kurulun görev ve yetkileri şunlardır:
    6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ile verilen görevler ile bu Kanunun emrettiği uygulamaların yerine getirilmesini ve öngörülen neticelerin sağlanmasını teminen gerekli olan iş ve işlemleri yapmak
    Kamunun zamanında, yeterli ve doğru olarak aydınlatılmasını sağlamak amacıyla genel ve özel nitelikte kararlar almak
    Kanun kapsamına giren kurum ve ortaklıkların bağımsız denetim, derecelendirme, değerleme ve bilgi sistemleri denetimi faaliyetine ilişkin şartları ve çalışma esaslarını belirlemek ve bu şartları taşıyanları listeler halinde ilan etmek
    Finansal istikrar ve ulusal veya uluslararası mevzuatın gereklerinin sağlanması amacıyla diğer finansal düzenleyici ve denetleyici kurumlarla her türlü iş birliğini yapmak ve bilgi alışverişinde bulunmak.
    Sermaye piyasalarında düzenleme ve denetimle yetkili muadili yabancı kurumlar ile sermaye piyasalarıyla ilgili olarak karşılıklılık ve mesleki sırrın korunması ilkeleri çerçevesinde karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmasına ve belge taleplerinin karşılanmasına, yabancı ülkelerdeki sermaye piyasalarında faaliyet gösteren kuruluşların Türkiye’deki merkez, şube veya ortaklıkarı ile yazılı bir sözleşme çerçevesinde dışarıdan hizmet aldıkları kurumlarda denetim yapılmasına ve gerekli idari tedbirlerin alınmasına, bu kapsamda yürütülecek faaliyetlere ilişkin masrafların paylaşımına yönelik ikili veya çok taraflı mutabakat zabıtları imzalamak ve sermaye piyasalarıyla ilgili her türlü iş birliğini yapmak
    Sermaye piyasalarının gelişmesini teminen yeni sermaye piyasası kurumlarına ve araçlarına ilişkin usul ve esasları düzenlemek ve bunları denetlemek.
    Halka açık ortaklıklarda görev alacaklar, sermaye piyasası kurumlarının yönetici ve diğer çalışanlarının mesleki eğitimi, mesleki yeterliliği ve mesleki ehliyetlerini gösterir sertifika verilmesine ilişkin esasları belirlemek, bu amaçlarla merkez veya şirket kurmak ve bunların faaliyet usul ve esaslarını belirlemek
    Sermaye piyasasında yatırımcı ve tasarruf sahiplerine yönelik olarak yatırım tavsiyesinde bulunacak kişiler ve kuruluşların uyacakları ilke ve esasları belirlemek.
    Kamuyu Aydınlatma Platformunun işletim ve çalışma esasları ile bu Kanun kapsamında Kurula yapılacak bildirim ve başvuruların usul ve esaslarını belirlemek
    Sermaye piyasası kurumlarının, halka açık şirketlerin, borsaların ve öz düzenleyici kuruluşların bilgi sistemlerinin işletimine ve bu Kanun çerçevesindeki denetimine ilişkin usul ve esasları belirlemek
    Yerli veya yabancı akademisyen veya uygulamacılardan oluşan çalışma gruplarına veya kişilere, mevcut veya gelecekteki düzenleme tercihlerinde esas teşkil etmek üzere sermaye piyasalarına ilişkin ulusal veya uluslararası nitelikli bilimsel araştırmalar yaptırmak
    Kurulun üyesi bulunduğu uluslararası kuruluşlar, mali, iktisadi ve mesleki teşekküller ile Türkiye’nin doğrudan üyesi bulunduğu uluslararası kuruluşların çalışmalarına katılmak, bu kuruluşlarla ortak projeler geliştirmek ve projelerine katkıda bulunmak
    Kurulun görev alanı ile ilgili uluslararası kuruluşlara, mali, iktisadi ve mesleki teşekküllere üye olmak

MURAT DOĞAN

5. Mesajları henüz okuyabildim.
    Söz niye bizde (666, pia, mahulli, nuri vs...) anlamadım... Toplantıya katılabilecek veya katılamayacak olmamızı mı bildirmemizi gerekiyor?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

GENYH = 1 LOT 1 TL ;

SEBEBİ İSE YAPI KREDİ BANKASI A.Ş TEMSİL EDEN AVUKAT MÜFLİS ŞİRKET GENPOWER JENRATÖR A.Ş İFLAS MASASINDA ŞİRKETİN FAALİYETİ KONUSUNDA MUTABIKA VARARAK ÜRETİMİ KONUSUNDA YAPI KREDİ BANKASI EVET OYU KULLANMIŞTIR...

MAHKEMEDE 13 CELSEDİR İFLASINI VERİN HAKİM BEY DİYEN YAPI KREDİ İFLAS MASASINDA ÜRETİM DEDİ , FAALİYET DEDİ DEMEKKİ FABRİKANIN BACASI TÜTECEK DAHA BÜYÜK RAKAMLARA SATACAKLAR YADA DAHA FARKLI PLANLARI VAR...

BEN BU YOLDA ÖLÜRÜM BU DAVADAN VAZGEÇMEM ... MURAT DOĞAN

Sizlere bu bilgileri sunduğum için yolda bana araba bile çarpsa başıma bir şey gelirse sorumlusu genpower jeneratör ve onun yönetimindeki yöneticileridir... Burada cumhuriyet savcılarına ve siz kıymetli yatırımcılara duyrulur. Murat doğan

Hayrola Mujdatla mi kavga ettin Murat? Allah gostermesin.

Davet icin tesekkurler. Ben disarda yasiyorum, katilamiyorum. Hisse yok ama gelip tanismak isterdim ortaklariyla.

Sayfa 192/466 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •