Sayfa 197/467 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. İsteyen herkes 1 TL den hisselerimi alabilir zengin olmak istemiyorum paramı kurtarayım yeter

2. Tuhaf oldu son 3 gün yazıları,Burada gerçeği yansıtan bir havamı oluştu yoksa sanal bir havamı oluşturuluyor.Neticede her şey olacağına varacak.Murat bey,paylaşımlar için teşekkürü hak ediyor ama yaptığı manevralar sıkıntılı.İstanbulda bir araya da gelmeyin bence çok sıkı kavga edersiniz ,basına bile yansır kavganız.Benim tavsiyem bir araya gelmeyin,hatta son yazılanlar gerçekleşir şirket kurtulma yoluna girerse,muhtemelen bazılarından 5 kuruşa ,10 kuruşa aldığınız hisseler olmuştur.Onları gerimi iade edeceksiniz....
    Geçen hafta aldığım bir duyumu çok özet olarak yazmıştım,müjdat yapı kredi ile grüşüyor veya grüşme zemini arıyor diye...ve yine aldığım bilgiler içinde(ancak yazmadığım) çok ünlü bir spor kulübü başkanı aracılığı ile birşeyler kotardığı(aktif başkan veya eski başkan)yine tekrar üretime geçme çalışmaları filan......onlara benzer yazıları murat doğan yazınca ,galiba çok önemsemediğim duyumların doğru olacağını düşünüyorum.....ytd

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Tuhaf oldu son 3 gün yazıları,Burada gerçeği yansıtan bir havamı oluştu yoksa sanal bir havamı oluşturuluyor.Neticede her şey olacağına varacak.Murat bey,paylaşımlar için teşekkürü hak ediyor ama yaptığı manevralar sıkıntılı.İstanbulda bir araya da gelmeyin bence çok sıkı kavga edersiniz ,basına bile yansır kavganız.Benim tavsiyem bir araya gelmeyin,hatta son yazılanlar gerçekleşir şirket kurtulma yoluna girerse,muhtemelen bazılarından 5 kuruşa ,10 kuruşa aldığınız hisseler olmuştur.Onları gerimi iade edeceksiniz....
    Geçen hafta aldığım bir duyumu çok özet olarak yazmıştım,müjdat yapı kredi ile grüşüyor veya grüşme zemini arıyor diye...ve yine aldığım bilgiler içinde(ancak yazmadığım) çok ünlü bir spor kulübü başkanı aracılığı ile birşeyler kotardığı(aktif başkan veya eski başkan)yine tekrar üretime geçme çalışmaları filan......onlara benzer yazıları murat doğan yazınca ,galiba çok önemsemediğim duyumların doğru olacağını düşünüyorum.....ytd
    Üretime 1 saniye ara vermedi ki. İlk önce yan kapılardan mal indi bindi. Zor oldu ama oldu. 10 Aralık'ta tüm mühürler YKB izni ile kırıldı. 25 Aralık'ta YKB iflas masasına toplantıya gidip resmi belge verdirdi. Murat'ın yayınladığı üretim izin belgesi de o. Anlayacağınız bu ülkede hiç kimse bu adama dokunmuyor. Ama insan dokunmuyor. Yılan sokar, akrep sokar. Ne bileyim kafasına çatı uçar. O başka tabi. Toplantı konusunda haklısınız. Murat'ın 10 krs a mal aldığı biri gelip, Murat'ı darp edebilir.

4. M.D.' nın korkusu ondan mı diyorsun?
    Elindekileri 1 liraya okutmaya mı çalışıyor?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    2017 senesinin, en SALAK HİSSE ALIM TEKLİFİ......

şimdi desem ki.......5 KURUŞA VERİN BANA........

vermez ve.....bunun altında başka sebep ararsınız.....
    işte deniz denen bu insanlık adına 5 kuruşa hisse almak istiyor ytd

6. neden kavga ciksinki anlamiyorum. bide murat beye once hisse leri.satip sonra da değerlenince feryat etmek kimsenin hakki degil. madem oyle satmasaydin kardesim. adam art niyetli olsa zaten ikide bir sizle bir araya gelmeye calismaz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    neden kavga ciksinki anlamiyorum. bide murat beye once hisse leri.satip sonra da değerlenince feryat etmek kimsenin hakki degil. madem oyle satmasaydin kardesim. adam art niyetli olsa zaten ikide bir sizle bir araya gelmeye calismaz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bakınız ünal bey diyor ki,şirket çalışmalarına hiç ara vermedi,ahlaki olmayacak olan bu bilgileri bilerek hisse alma girişimleridir...Şayet öyle bir bilgi olmadan almak istemişlerse sorun yoktur.Zaten bir hafta önceki paylaşımım da kapalı tahta pasif iflas eden tahtada alım yapmanın hiç bir ardniyeti olmaz şeklinde yazmışımddır.Ama bize gizli olan bilgileri bilerek alım yapma çabaları ahlak dışıdır...Benim dediğim odur. ytd

8. En son 27 aralıkta şirketi aradım. Hiç bir faaliyetin olmadığını söylediler. Hatta bütün grup şirketleri de sordum. Hiç biri çalışmıyormuş. Bekliyoruz dediler...
    Murat Doğan fabrika 4 ocakta faaliyete geçti diyor. Niye yalan yanlış beyanda bulunsun? Şirketin numarası belli arayıp sorunca söylüyorlar. Arar sorarız...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 197/467 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •