Sayfa 212/466 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Ben Mku ya birini buldum. Küçük küçük masrafları ödeyecek. Adam kardan bonus alacak. Adam bir vizyon çizdi. Birkaç yatırımcıdan kendi vizyonu gerçek olursa yaklaşık 1,5 milyon kazanacak idi. Bir iki paket Marlboro light içti. Kafa duman oldu. YeTeDe
    Ironi mi var, gercek mi anlamadim. Bak ben sana kendi bakis acimi aciklayayim.

Hissen yok, ne isin var burda dediniz daha once bana.

Borsada deneyim tokat yiye yiye, carpila carpila olur diye bir gorus var. Bu dogru degil. Arastirmani yaparsan, aklini kullanirsan tokat yememeyi ogrenirsin.

Bu sirketi Cihan Suttursusu olayindan taniyorum. Adam geldi butun mallari bosaltti, sonra patronun borcu vardi demisti. O zamandan nasil pis birsey oldugu belli.

Pis olabilir... ama supriz yok. Yani patron yapar. Bundan once 100 tanesinin yaptigi gibi, bu da yapar. Sasirmadim.

Bilancosunda yeminli danismanlik firmasinin 50 ton zeytinyagi stogu oldugunu belirttigi IMKB-50 hissesi, Rafael Salgado'dan sonra dunyanin 2. buyuk zeytinyagi ureticisi Lio bir haber uzerine bir gecede pat diye kapandi. Depolar acildi, icinde 50 ton yagi birak 5 tane zeytin cikmadi. Ben secimimi itina ile yaparim, 50 hisselerinin disina acikmam. Lio'da carpilmadim sans eseri (devamli islem yapardim). Ama bu olay bana burdaki hicbir seye guvenmemeyi, herkesin kendi basina oldugunu ogretti.

Benim bu hisseye ilgim MKU'nun KAP'a gonderdigi alimlariydi.

Hemen aklima gelen: "Yuh, patron bilmemnenin mali musavirini de bordrosuna baglamis. 6 ay KAP'a haber yollatarak insanlarin satmasini onlemis" oldu. Bu is boyle de yapiliyor demek oldu.

Yani inanin, milyonlari olan birinin bu kadar borsa cahili olup maliyet dusurmek icin parasini gozaltinda olan bir hisseye soktukca sokacagi aklima gelmedi. Kirk yil dusunsem de aklima gelmezdi. Ky yapar bunu, tamam, hataldir ama birsey diyemem. Ama bu meblaglarla oynayan insanlar belli bir olgunluga erismistir.

Arastirdim, takaslari inceledim. Cikardigim sonuc "%99 elinde mal patlamis, %1 Mujdat'in adami" seklinde oldu.

Niye arastirdim? Cunku gunu gelir, bizim hissemizde de yaparlar bunu belki. Ogrenmekte zarar yok.

Ondan sonrasi zaten hisseli harikalar kumpanyasi.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sayın Deniz ayın 20 sinde Toplantı yapacaktık ancak nasip olmadı... Ama sana sözüm var tutmazsam olmaz sözümü yemiş olurum ... 20/01/2018 tarihinde ben istanbulda o çayı senle boğaza karşı içeceğim...SÖZ kimseye randevu verme öğle yemeğini de yer akşam Ankara ya dönerim...

Saygılarımla ... Murat DOĞAN
    Hayrola cok morali bozuk gordum seni. Patlat su bombani neselenelim.

3. Korkuyor mu acaba? Yoksa bomba sahte mi?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    M K ulu hala o hisseleri tutuyormu elinde
    Napicak be kardesim baska elinde patlamis hisseleri? 10 milyona satiyordu en son. Versin alayim 30 bin liraya.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Korkuyor mu acaba? Yoksa bomba sahte mi?
    Sen de hep canalici noktalari buluyorsun mesud. Korkuyor.

6. Murat Doğan cesur adamdı ama...

7. 666,
    Cihan Sütşurup satışında adam tabandan hisse satıyordu. Almak için tavandan emir vermezsen gelmiyordu. Yani beklenmeyen alıcılar çıktı. İsteseydiler o bilanço ile bu hisseleri 5-10 liradan okuturlardı.

8. selamlar arkadaşlar ben de genyh mağdurlarındanım.baştan beri hep konuları paylaşımları okuyoru.benim de 43bin küsur lotum var.sormak istediğim şu bu kağıttan bir sonuç çıkma olasılığı var mıır

Sayfa 212/466 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •