Sayfa 220/467 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 3729 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    666,
    Emin misin, 1 lot için hesabını kalabalıklaştırdığına değmez. Sonra lotun kadar konuş derler.
    Bence şimdilik hissesi olmayan olarak, dışardan gördüğün gibi yaz, eleştir. Tercih senin...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hmm, dogru diyorsun mesud. Bak bunu dusunmemistim. 1 lotla da kurtaramayiz demek durumu.

2. Sanırım 2 milyonla kurtarırız durumu...

Ben acayim bari aksam seansini.

ünal Guest
    Adam %5 i geçti. Kapta çıktı. Şirket kartına girdi. Aynı gün Google dan büro telefonunu buldum ulaştım. Cebini verdi. O gün bu gündür görüşüyoruz. Kardeşim adam birinin adamı mı değil mi sorun. Senedini alacaksınız teklif verin. Genel kurul olursa ne olur diye tartışın. Aha da telefonu 0532 313 1330 Mesut Kemal Ulu. Aracı hokkabaz sihirbaz ile iletişime ne gerek var?

5. Mku'yu biliyoruz. Ferhat kim ki?

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Adam %5 i geçti. Kapta çıktı. Şirket kartına girdi. Aynı gün Google dan büro telefonunu buldum ulaştım. Cebini verdi. O gün bu gündür görüşüyoruz. Kardeşim adam birinin adamı mı değil mi sorun. Senedini alacaksınız teklif verin. Genel kurul olursa ne olur diye tartışın. Aha da telefonu 0532 313 1330 Mesut Kemal Ulu. Aracı hokkabaz sihirbaz ile iletişime ne gerek var?
    Neyi sormami bekliyorsun? Teshisini koyduk olayin. Konusulacak ne varmis?

Ne dedim:

%1 ihtimal Mujdat'in adami
    %99 ihtimal Elinde mal patlamis, patlayinca da aldikca almis, patronla inatlasmis bir kumarbaz

Bence sen sor ne halt etmeye 6 at KAP'a haber gonderip insanlarin kanina girip satmasina engel oldu diye. Oglunun hesabindan yapamiyor muymus? Yoksa kendi aklinca Patron'a gozdagi mi verecekmis.

ünal Guest
    İsteyen Müjdat a bile ulaşır. Zor değil. Ben ulaştım. Türk kahvesi içtim. Marlboro light sevmiyorum. Yada kent light. Adam sohbette süper. İnsana kendini önemli hissettiriyor yağlayıp ballayip yolluyor.

ünal Guest
    Sana laf etmedik. Senin merakını yok. Sen gazelcisin 666 bey. Aracı koyup yana yana arayanlara mesaj. Biz de sana kumarbaz dan kötü unvanlar buluruz elbet. Ağzımız da pis. Ama susuyoruz mecbur.

Sayfa 220/467 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •