Sayfa 225/467 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

400 milyon lot islem hacmi var 2015'in ilk yarisinda. Orada piyasaya 5 milyon lotu (5 milyon liracik) geciremeyecekleri saniyorsaniz cok yaniliyorsunuz. Tam altin vurus yerine indirmisler 40'dan 1'e. Orda da dagitmislar cogunu iste 6 ay.

Suttursusu Ocak-Subat-Mayis-Haziran satmis. Daha ne olsun. Ayrica anlasmalari 2012'denmis. Tepeye giderken de biraz, inerken de biraz daha fazla gecirmislerdir.
    Şimdi onlarca keredir bir kelam ediyorsun. Geçirmişler. Bak aleni ana avrat küfür kadar ağır bir laf bu. Bu senede sahip olana. Aldanmış, kazıklanmış olabiliriz. Ama bu sana bu kelamı kullanma hakkı vermez. İkincisi de, sen ilkokul okudun mu? Sayı saymayı biliyor musun yani? Genyh toplam 5 yılda 400 değil 40 milyon işlem görmüş mü? Senin şu altın varya. Program. Onu icad edene dava aç sen. Dandik o dandik. Her günün işlem hacmi var bende. Her günün.

Hayir, burda bana insanlarin kanina giren MKU'yu savunuyorsan cok guzel de kulanirim o kelimeyi. Bir sekilde piyasa manipule edilmeye calisildi, elinize yuzunuze bulasti iste. 3 kere tutturmustur baska tahtada, burda da kediye yuklemistir boyle. Herkese kullanmiyoruz.

Dogru diyorsun, aylik 3 milyon lot. 2015'te 30 milyon lot islem gormus. Grafik haftalik, gunluk hesapladim.

Al iste Suttursusu ne allahin gunu bir miktar islem yapiyormus:

En basit mantikla bende 500 bin lot, mku'da 1 milyon lot, Riza'da 500 bin lot... 3 kiside 2 miyon lot etti diye dusunursen... bu 10 milyon lotu koca ulkede piyasaya vermekte zorlanmadigini anlayabilirsin.

3. 666----

Hayir, burda bana insanlarin kanina giren MKU'yu savunuyorsan cok guzel de kulanirim o kelimeyi. Bir sekilde piyasa manipule edilmeye calisildi, elinize yuzunuze bulasti iste. 3 kere tutturmustur baska tahtada, burda da kediye yuklemistir boyle. Herkese kullanmiyoruz.

Dogru diyorsun, aylik 3 milyon lot. 2015'te 30 milyon lot islem gormus. Grafik haftalik, gunluk hesapladim.

En basit mantikla bende 500 bin lot, mku'da 1 milyon lot, Riza'da 500 bin lot... 3 kiside 2 miyon lot etti diye dusunursen... bu 10 milyon lotu koca ulkede piyasaya vermekte zorlanmadigini anlayabilirsin.
    sayın 666 bir türlü anlamadım gitti,bunca o aldı ,bu aldı,bilmem kime geçirdi,niyetini ,meramını,amacını,hala anlayamadım,burada neyi anlatmak istiyorsunuz.....

ünal Guest

2015 ilk yarıda 400 milyon lot derken, şimdi tamamında 30 milyon lot a geldin. Ayda 3 milyon lot da değil. Bak 5. ayda mayıs ve haziranda milyonluk işlemler var. Hatta hazirandaki işlem miktarı 4 milyon vardır. 2015 yılının ikinci yarısında işlem rekoru 135 bin lot. Günlük işlemler genelde 20-30 bin lot. Devam edelim. Biraz da lot ile nominal tutar ayrımını incelersen, daha da düşeceksin. Zaten tüm işlemi mayıs ve haziranda yaptı. Hatta her allahın günü işlem yaptığı ve toplamını en son kap a bildirdiği dönem bu dönem. Ama bir günde 2 milyon lotu sattığı da vuku buldu. Her neyse.O yazdığın gibi 3 kişide 2 milyon lot yok. O farklı bir iş. Yakında kokusu çıkar.

Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    sayın 666 bir türlü anlamadım gitti,bunca o aldı ,bu aldı,bilmem kime geçirdi,niyetini ,meramını,amacını,hala anlayamadım,burada neyi anlatmak istiyorsunuz.....
    Anlattik ya kac kere. Patron spekulatorlerler anlasip dagitti iste malini. Suttursusu 50 tane baska hissede patron kagidi satti zaten. Adama 6.5 milyon lot verilmisti. Burda hikayesi yaziliyor butun mal patronda diye.

ünal Guest
    Anlattik ya kac kere. Patron spekulatorlerler anlasip dagitti iste malini. Suttursusu 50 tane baska hissede patron kagidi satti zaten. Adama 6.5 milyon lot verilmisti. Burda hikayesi yaziliyor butun mal patronda diye.
    Anlatılanları anlamamak için direncin, taktire şayan. Çok direniyorsun.

Haftalik grafik rakamlarini bolmemisim. Ne farkeder ki? Oturup lot lot saymiyorum, gozatiyorum sadece. Spek isini gormus. Topu topu 10 milyon lot var adamda, 5 senedir satiyor.

Dusunmen gereken kisim 3 kisiye 2 milyon lotu kilitlemesi. Baska birsey ustune kafa yormaya gerek yok.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Anlatılanları anlamamak için direncin, taktire şayan. Çok direniyorsun.
    Yaz Suttursusunun kafana takilmis islemlerini. Yarin aksama takaslarini inceleyim sana.

Sayfa 225/467 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •