Sayfa 233/467 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alper82 Yazıyı Oku
    Eskiler geri dondu hayirdir insallah. Bir de HUBBLE ve GOLDENGATE de gelsin de tam olsun bari. Yoksa burdalar mı ?

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    HUBBLE dönmez buralar bilader. 2017 nin EN AKILLI YATIRIMCISI SEÇTİM KENDİSİNİ. BENLE BERABER.
    hubbleekrann.PNG

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    666 marka ile alavere 60 bin TL ne durumda. Sen herkesi kendin kadar saf yada zeki gör.
    ÖYLE bi şey attı ortaya "mine kardeşim".

peşindende KAP BİLDİRİMİ yaptı. bana dava açtığına dair....güncellleme yapmamış bi 30 bin ceza girer ona......( spk ona extre yollar bu gidişle TOPTAN).

onun haricinde, davaya gelselerde EZSEM........

3.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    ÖYLE bi şey attı ortaya "mine kardeşim".

peşindende KAP BİLDİRİMİ yaptı. bana dava açtığına dair....güncellleme yapmamış bi 30 bin ceza girer ona......( spk ona extre yollar bu gidişle TOPTAN).

onun haricinde, davaya gelselerde EZSEM........
    GELİŞMELERİ MARKA FORUMUNDA TAKİP ET......( MARKADA tüm dediklerim çıkmış durumda.......29 aralıkta yapacakları hisse devrini bile 3 ay önceden yazmıştım.....bana bundan sonra NOSTRADAMUS DENİZ deyin).......

4.  Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Denize ve Murat Doğan'a da soruyorum. Daha ötesi varsa buyrun yazın. Genel Kurul toplamak için yüzde kaç hisse vardı ulaşabildiğiniz? Yüzde 27den fazla mı?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben KİMSEYE ULAŞMAM.....ARAMAM......sana da söyledim bunu telefonda 2-3 ay önce.......

paranızı kurtarmak için SİZE YALVARACAK DEĞİLİM........

KİMSEYE KARŞILIKSIZ 5 KURUŞLUK İŞ YAPMAM.........

100 KURUŞLUK İŞİ , 5 KURUŞA YAPMIŞLIĞIM VARDIR......hayırseverim az bi şey.......( bir de o işi gerçekten yapmak istediğimdendir)........

5.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Doğrudur yazı yazmak için hissenin olması şart değil, sırf meraktan okuyor,yazıyor, farklı kimliklere bürünüyor, Müjdatla gidip tanışıyorsunuz... bunlar için de hissenizin olma şartı yok... bu durumda menfaatinizin de olmaması gerekir... Eminim menfaat de yok... kendinize bir faydanız yok...bize bir faydanız o da yok... kardeşiniz Müjdata faydanız (?)....
    sevgili kardeşim MÜJDAT.......

genyatırım hissedarları benden FAYDALANMAK İSTİYO gibi........bunlar sana laf ediyolar ama, senden bi farkları yok galiba.....FAYDALANMAK İSTEYEN, İSTEYENE , CANIM TÜRKİYEMDE......

kardeşin DENİZ........

6.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Okuduğunu net anladığını sanan Siz diyorumki muhattabı Deniz ken neden cevabını sen veriyorsun kendisi yeterince açıklama yapabilecek kapasitede biridir. Doğrudur düştüğüm durum bu duruma düştüm denecek bir durum... acaba burada hani elimde hiç hisse yok deyipte zamanını burada harcayan bazıları bu cümleyi duymamak için yada çok biliyordun da niye bu duruma düştün yorumunu kaldıramayacağı için mi elimde hisse yok deyip gerçek yatırımcılarla savaşıyorlar...
    güzel kardeşim........hiçbirinizle ALAY ETMEDİK. ÜZÜLDÜĞÜMÜZÜ HER FIRSATTA DİLE GETİRDİK.......100 bin lira civarı para koyanlar bile arayıp merak etmiyoki.........

kapasite konusunda yanılıyosun......SANDIĞINIZDAN ÇOK DAHA FAZLASIYIM.......

şu sayfadaki son bir haftalık PATIRTI , TAMAMI İLE BENİM ESERİMDİR...........
    Son düzenleme : deniz4837; 12-01-2018 saat: 05:30.

7.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizlere bir kaç ham duyum söylğyeceğim... Yazdıklarım gen hisseleri bağlamında değildir. Genpower in geleceği müjdatın mutlak kontrolünde değilmiş. Jeneratör titan larının Üst taraflarda kıyasıya bir rekabeti ve kavgası veya kulisleri yaşanmaktaymış... 2.5 Jeneratör şirketi batırılması ve pazar paylarını ele geçirme kavgası içindelermiş.. Yetkili kurumlar (artık hangi kurumlarsa) tekelleşmeyi engellemek ve yurt dışında genpower in etkinliğinden dolayı firmanın yaşatılmasını istiyorlarmış... Hatta bana anlatan şaka yollu, keşke bu adamda bylok çıksada yönetime el koyulsa diye düşünenler varmış.... Istinaf davayı yargıtaya taşımadan olumlu karar içinde olabilirmiş... Çünkü bazı alacaklılarda ilk derece makemenin kararınınbozulması yönünde grüş bildirebilirlermiş.... Tüm bu yazdıklarım ham anlatımlardır.... Bir de, kapa bildirim dışında tek hesaplarda, 300 binden fazla hesabinda bulunan sayısı 3 ten fazla değilmiş.... Bunu dememin sebebi patronda bulunan mal hesabı için... Neticede bizim yazdıklarımız mini minnacık şeylermiş.... Asıl kavga müjdatında dışında da olduğu mahfillerde.. Slmlar
    3-5 kişi demiştik.....HUKUK KONUSUNDA......

güzel kardeşim, zaten ALACAKLILAR, İFLAS İSTEDİ......DAVA BİTTİ KARAR ÇIKTI.....

DAVASINI KAZANAN, gidipte " PARDON BİZ HAKSIZIZ , ONLAR HAKLI, BİZ KAYBEDELİM BARİ" mi diyecek.....

8. 2014-2016 takasları konusunu niye deşiyosunuz ki bu kadar.......

ALAN ALMIŞ-SATAN SATMIŞ-USULSÜZ SATAN CEZA YEMİŞ........

yarına bakmak lazım......

Sayfa 233/467 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •