Sayfa 237/467 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Olur bazen hem öyle. Biz neler gördük burada. Amor, Murat Doğan, İncitanesi, Pia.... Yeminle sayamaktan bıktığım kadar. Önemli olan işlev. Niyet. Her kim hangi nic ile kaç nic ile girerse girsin. Bazen gerçek kimlikle diyemediğini gizli nic ile söyler. İyi olur. Hem teknoloji diye bir şey var. Adamın profiline tıkla. Mausa sağ tıkla. İncele de. Git ip adresini gör. Ötekinde de aynı işlemi yap. Kıyasla. Bu işler basit. Bilişimle aram çok iyi değil. Minnacık bir düzey. Yani bu işi bilirim. En iyi bilirim demiyorum. Ama bu işlerden orta okul seviyesinde çocuklar bizden daha iyi anlıyorlar. Onlara da sormak lazım.
    bazılarıda, o kadar çok şey yazar-çizer-konuşur, ama AMACI VE İSTEĞİ ÇOK FARKLIDIR.......

sonra birden AĞZINDAN KAÇIRIR.....

666 nın burda ısrarla yaptığı tek şey Mesut Kemal e hakaret etmek......Bense Mesut kemal i SAVUNUYORUM......

onun harici görüşlerimiz genelde aynı......

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    Ek 13522

o kadar ileri görüşlüyümki, böyle saçma bi şekil ispat isteyeceğinizi bildiğimden 11 ocak gece 00.07 de bu görüntüyü almışım.
    Onun bir anlami yok maalesef Ihtiyar Kurt'un dedigi gibi. Cep'ten giresin, PC'den girersin, 3 brower acip proxy ile baglanirsin. Al sana 5 kisi ayni anda.

3. engellll.PNG

ONLİNE 3 üye var ama, sadece 2 sini görüyorum......genyatırım forumunun BELKİDE EN ADAMAKILLI VE İSTEDİĞİNİ BİLEN YATIRIMCISI.......

ADAM beni ve yazdıklarımı sevmiyo, BASMIŞ ENGELİ......YAZDIĞIM SAÇMALIKLARDAN UZAK, MUTLU MESUT YAŞIYO......

diğerleri HEM SEVMİYO, HEM TAKİP EDİYO.........

ÜNAL ABİMİZİN DEDİĞİ GİBİ......ben herkesi sevdiğimden ötürü, kimseye engel komuyorum......

ünal Guest
    Ek 13522

o kadar ileri görüşlüyümki, böyle saçma bi şekil ispat isteyeceğinizi bildiğimden 11 ocak gece 00.07 de bu görüntüyü almışım.

ÇOK TAHMİN EDİLEBİLİR DAVRANIYOSUNUZ.

demekki neymiş.......BEN Bİ ÇOK ŞEYİ OLMADAN BİLEBİLİRİM.....
    Ben o kadar ileri görüşlüyüm ki, bu resimli cevabı bu gün ve az sonra vereceğini bildiğimden, bir önceki sayfada böyle resimleri herkes basitçe çekebilir demişim. Takılma bunlara. Bunlar basit şeyler.

5. gerçek kimliğimle söyleyemediğim , ama 666 kılığına girip söylediğim şeyden kastın ne?

gayet basit bi soru........

ünal Guest
    gerçek kimliğimle söyleyemediğim , ama 666 kılığına girip söylediğim şeyden kastın ne?

gayet basit bi soru........
    Beni çok az da olsa tanıyorsun. Şu kadarını bilirsin. Ben kastetmem. Diyeceğimi derim. Böyle bir şeyden emin olsam, o zaman şöyle bir kasıt var filan derim. Kasıtı başkası yapabilir. Ben kastetmem. Nükte ironi filan severim. Ama kast asla. Tanıyabildiğin minnacık bir kısımda bunu anlaman lazımdı. Zeki adamsın ya sen!

7. 666,
    Resimdeki tarih MKU'NUN ilk şirket künyesine girdiği gün olması gerek. İncele bakalım 250bin virman ile ilgili birşey yakalayabilecek misin?

Daha yazmaya devam et. Sana elimdeki verileri sen yazdıkça aktarırım.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sende de amma data varmis mesud. Yok o kismiyla alakasi. Esiden... cok eskiden bu. Finans toplamaya basladiktan 6 ay once.

Sayfa 237/467 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •