Sayfa 253/467 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Peki bizim Genyh da durum ne? Çok kızgın bir deepimpect, tüm hayatı mahfolmuş bir ünal, bu şirket yüzünden ağır hastalık geçirmiş bir iki yatırımcı.
    Kusuruma bakma, durumun bu kadar kotu oldugunu tahmin etmemistim. Kasitli olarak kabaca yazdim hep. Ama en basindan beri burda MKU'nun 3-bitlik parasina ve burda bunun dillendirilmesine uyuz oldum. Ondan.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kusuruma bakma, durumun bu kadar kotu oldugunu tahmin etmemistim. Kasitli olarak kabaca yazdim hep. Ama en basindan beri burda MKU'nun 3-bitlik parasina ve burda bunun dillendirilmesine uyuz oldum. Ondan.
    Kardeşim kanser olanlar var. Çok ağır hastalıklar geçirenler var. Ayrıca MKU yu oraya yazmadım. O gereğini zaten yapıyor. Yaptı da. Dava ise dava. Uzlaşı ise uzlaşı. Adamın hakkını ölürüm yemem.

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar. Şimdi mahkeme kayıtlarından öğreniyoruz ki, 2014 yılında bir kredi geri çağırma hadisesi ile şirketin tüm dengeleri alt üst oluyor. O gün batağa girdik diyor patron. Peki +300 milyon stok ve 240 milyon karım var. İso 500 e girdik filan diye bizi ne zamana kadar oyalıyor. 2016 yılı mart ayına kadar. 2015 yılında gönderdiği 4 bilançoda her şey harika. 2016 mart ayındaki bilançoda bile az bir kayıp var ama yine de şirketin bir hissesine 16 lira kar düşüyor. 300 milyon stoktan da 30 lira. Şimdi altına sorumluluk kabul ediyoruz diye imza koyan şirket yönetimi. Denetledik diyen denetimi. Şirketin muhasebe birimi. Şirketin yeminli mali müşaviri. Şirketin bağımsız denetçisi. Spk falan filan. El birliği ile bizi dolandırdı mı? Dolandırmadı mı? Dolandırıcılık başka hangi şekilde olur. Sen bu senetleri bunca yıl piyasada alıp satanlara, çok iyiyiz. Dünyanın en büyük jeneratörcüsüyüz diye hikaye okudun mu okumadın mı? Yaptın demi? Peki dolandırıcılık suçunun cürmü ne? 1,5 yıldan 7,5 yıla kadar hapis. Peki bu dolandırıcılık sizce nitelikli mi? Evet bence çok yönlü nitelikli. Peki, zaman aşımı ne? Suç duyurusu için 8 yıl. Peki biz bunu ne zaman öğrendik? 11 Kasım 2016. Spk bülteninden öğrendik. Ben burada iftira mı atıyorum? Hayır. Bu suçu işlediğini kim söylüyor? SPK. Nerede? Bültende. Peki bu suç topyekün tek kalem mi? Hayır. Peki nasıl. Her bir kişinin mağduriyeti için toplana toplana. YeTeDe ama Hukuki Tavsiye..
    Tam olarak bunlar oldu ve dolandırıldık...delil belli... kimse ne yazayım diye düşünmeyecek geriye kişisel bilgileri ekleyip suç duyurusunda bulunmak kalıyor... Rahat rahat ye iç çarp yaşa hayatını biz de alınterimizi sana kaptırıp kocaman bir 0 la yaşamaya devam edelim, sanal ortamdan tanıdığımız insanlardan medet umalım... siz ailece keyif çatın diye...

ünal Guest
    Ortada borsa işlemi yok. Maniplasyon sevmem diyen var. Elinde senedi olmadan günlerce vaktini harcayıp yazan var. Onun bunun acısına saygısı olmayan var. Bir başkasının yurdu yuvası sağlığı çocuğu ne oldu demeden hırsıza sahip çıkarcasına burada laf sokanlar var. Allah onlara ve çocuklarına, bizim ve evlatlarımızın yaşadığını katrilyon katı ile versin inşallah..

Ozelden yazdigin gibi yazsaydin keske.

6.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Ortada borsa işlemi yok. Maniplasyon sevmem diyen var. Elinde senedi olmadan günlerce vaktini harcayıp yazan var. Onun bunun acısına saygısı olmayan var. Bir başkasının yurdu yuvası sağlığı çocuğu ne oldu demeden hırsıza sahip çıkarcasına burada laf sokanlar var. Allah onlara ve çocuklarına, bizim ve evlatlarımızın yaşadığını katrilyon katı ile versin inşallah..
    amin inşallah dediğin gibi olur kim bilerek başkasını dibe vurdurup bundan kar sağlıyor sa çoluk çocuğundan kat kat çıksın

7.  Alıntı Originally Posted by İsmail yıldız Yazıyı Oku
    amin inşallah dediğin gibi olur kim bilerek başkasını dibe vurdurup bundan kar sağlıyor sa çoluk çocuğundan kat kat çıksın
    hakkımızı yiyenlere helal etmiyorum etmeyeceğim

Alıntı Originally Posted by İsmail yıldız Yazıyı Oku
    Kardesim bana etti bu beddualari MKU'yu destikce. Daha once Murat da Deniz de sayfalarca hakaret ettiler bana 6 ay KAP'a haber gonderip insanlarin kanina girip satmasini engelleyen MKU'yu destikce.

MKU'ya akil verip KAP'a aciklama gondermesine yardimci olan Nuriymis (sozde). Onu da destikce yalan cikti.

Ne hissem var, ne pisligim var, ne bir para cikarim var, ne sirketin batirmisim ne bir yatirimciyi manipule etmisim. Arastirip yaziyorum burda akceli isler icin kalan yatirimcisi da manipule edilmesin diye. Adam hisse alacak basiyor olumsuz haberleri. Hisse satacak basiyor olumlu haberleri (Murat). Bir sekilde bu durumda tahtasi kapali hissede bile insanlar manipule ediliyor.

Sen de mi beddua ediyorsun bana?

Sayfa 253/467 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •