Sayfa 258/467 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3729 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizlere daha önce bahsettiğim toplantı , Mesut Kemal ULU bey AÇTIĞIM mahkeme masraflarını kendine düşen kısmını karşılamadığından para vermeyenleri gruptan çıkarttım bu adam bana küsmüş telefonlarıma engel koymuş ... neyse dedim toplantıda gönül alır barışırız yatırımcılara faydamız olacak şeylerin kararını alalım uygulayalım dedik... Mesut cevap vermiyor, Deniz telefonu açmıyor... Bu iş nasıl olacak İzmirli gruba karşı mahcup düştüm... sizden ne dağ olur ne bağ olur sayın ulu o mahkemede aldığım 4375 sayfalık tüm raporları adliyenin önünde yakıp yok edeceğim... yazıklar olsun... kalıbıyın adamı değilmişsin... Adamlık parayla olmaz mücadeleyle olur o mücadele ruhunu sende göremedim... o beğenmediğin Müjdat senden daha konuk sever bana inanmıyorsan Fabrikaya gidip Müjdat la görüşen DENİZ e sor ... Misafir Pervelliğini......... olabilir ancak Misafir Perver... Hadi Allaha Asmarladık... ytd.. kusura bakmayın ortaklarım...
    Dedi Murat DOĞAN. Ama bunu derken seni beni onu bunu salak yerine koydu çaktırmadan kazıkladı. Hemen bu toplantı gizli olsun. Deniz MKU Murat DOĞAN ve izmir gurubu olarak yapalım toplantıyı dedi. Sonra bir takım uyuşmazlıklar oldu. Toplantı aslen dün akşam iptal oldu.
    Neden ki?
    İzmirli bir gurup mu yok?
    İzmirli gurup var da, planınızı suya düşürecek birisi mi çıktı? Ünal MÜnal?
    Dava dosyası ki, seni müdahil eden benim. Ben o dosyayı oradan alma yollarını da bilirim. Dosya para mı etmedi?
    Konu ne?
    İzmirli diye Konyalıları toplantıya götürecektin, bunlarda çok lot var diyecektin de, MKU Mkk kayıtlarını online görmek isterim deyince, adamların lotsuz olduğu anlaşılır diye mi tırstın?
    Müjdat benim yazdıklarıma kızıp, başlarım toplantısına gitmeyin dedi de ondan filan mı oldu.
    Ne neden niçin nasıl yani?

ünal Guest
    sayın ünal sen bu oyunda her zaman olacaksın seni oyun dışında bırakmak isteseydim sen 0,18 satmak istediğinde alırdım.. Yada 0,20 yada 0,30 fark etmez ancak seninle bir hayalimiz var sensiz bir yolculuk düşünmüyorum.. Sayın mesut sana 0,35 fiyat vermesi benim sayemde ancak tavsiyem şu şekildedir herkesin hissesi 0,30, 0,40 ede bilir.. Bence sizin hisseler daha kıymetli ben fiyat biçemiyorum neden mi müjdatı yıkacağım bazı yerlerde size ihtiyacım var ... Sen mutluluğu hak ediyorsun ancak size çifte mutluluk yaşatacağım.. Saygılarla prf. Nuri ünal
    Çifte mutluluk dediğin, Temel'in ABD ye gidip yaptırdığı çifte masaj gibi mi? İç masaj dış masaj? Tövbee

ünal Guest
    dedim ya senin hisseler çeyrek altın gibi senin hisseleriyin satılması demek benim santraç tahtamda bir atımın piyon tarafından yenmesi demek ... Satma sen onu şişkoya satacaksan senin hisse bana yakışır hak eden benim ...
    Çeyrek altın kaç para haberin var mı? Valla dediğin gibiyse şişkoyla pazarlıktan vaz geçtim. Zarraflara sordum almadılar. Sen ne diyorsun benim hisseye Kuyumcu bey? Mesaj yaz. Buralarda fiyat verip kendini yasaklatma.

ünal Guest
    Halen 1 tl hisse satmaya çalışan var mı .... Biraz akıllı olun kardeşim dünyanın en büyük jeneratör fabrikasının konsolide eden genyh hissesi 0,05 krş olurmu , size evrak koyacağım diye liste yapmak için bu gece uyumadım.... Herşey belgeli ve kanıtlı belgesi olmayan hiç birşeyi yayınlamam yıl sonu sipariş toplamı 201.000.000 tl ikiyüz bir milyon tl herkese hayırlı sabahlar ....

Murat doğan
    He var. 1 TL ye satıcı buldum. Komisyon da istemem.

ünal Guest
    ŞOK ŞOK ŞOK İSTANBUL TOPLANTISININ KATILIMCILARI *******************

%1.2 HİSSEDARIMIZ ANTALYADAN SAYIN NURİ ÜNAL .. KATILMASINI BEKLERİM İŞİ OLMAZSA MUHAKHAK GELECEKTİR... GELEMEZ İSEDE SAYIN MESUT KEMAL ULU TEMSİL EDECEKTİR KENDİSİNİ
    Böyle bir paylaşımı yapmadan Müjdat abine niye sormuyorsun Murat! Bak ben gelmeyeceğim dedim ama diğer yatırımcılara ayıp ettin. Toplantı iptal. MKU bana para vermedi filan diye ağlayıp, gizli toplantı niye yapmaya kalkıyorsun. Bilmiyor musun plan yapıcıların en büyüğü ALLAH'tır.

6. genel kurula gidemem ama vekalet verebilirim

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

7. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

8. 14.jpg62.PNG68.PNG

tarihlere DİKKAT EDELİM.....

BÜYÜK HUKUK DEHASI, neler vaad ederek ortaya çıkmış........

nominalin altında işlem gören hisseye 1 e 16 bedelsiz vererek, İMKANSIZI VAADEDİYOR.

Müjdat Kardeş imin hisselerini , 2017 mart ta kuşa çeviriyor........

genel kurul sonrasında da, Mesut Kemal Ulu ya yönetimi VERİYOR.....

yücegönüllü insan.......

ben ne demişim sonra........" HADİ GÜZEL KARDEŞİM İŞİNİZE BAKIN, HİÇBİŞEY YAPAMAYACAKSINIZ.......
    Son düzenleme : deniz4837; 20-01-2018 saat: 01:55.

Sayfa 258/467 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •